Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendőrségi vírust hogyan...

Rendőrségi vírust hogyan tudnám teljesen letörölni?

Figyelt kérdés

Tegnap bejött egy rendőrségi vírus. Szerencsére már tudom valamennyire használni a gépet, de rettentően lassú. Most leszedtem az ESET vírusírtót, de hogyan tudnám teljesen kiírtani?

Sajnos, nem nagyon értek az ilyenekhez, szóval parasztnyelven tudna nekem valaki segíteni?

Ha lehet, szívesen elkerülném az újratelepítést, mert ahhoz végképp nem értek. :D

Nagyon nagyon köszönöm, ha valaki segítene!


2014. dec. 28. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Először írd le pontosan, mit baszott el a gépeden, mit jelent az, hogy "valamennyire"? Mi az, ami nem jó?
2014. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Kasperscy Rescue Disk-et

[link]

írd ki cd-re, majd arról bootolj be. Ekkor a cd-ről töltődik be a Kaspersky vírusírtó, a windows nem indul el. A Kaspersky letölti a netről a vírusdefinicíós adatbázist, és végigvizsgálja a gépedet. Persze net-kapcsolatnak lennie kell. Mivel a Windows nem töltődik be, a vírus sem aktív, tökéletesen meg tudja tisztítani a géped.

2014. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugye amikor jött a vírus, semmit se lehetett csinálni. Aztán gép kikapcs, visszakapcs, minden működik rajta, de péláudl a böngésző 5-ször lassabban tölti be a dolgokat, mint általában. Ha nem láttam volna szemmel, hogy jött egy vírus, igazból nem is gyanakodnék semmire. Mert minden normális a lassúságon kívül.
2014. dec. 28. 15:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban elindítottam egy anti-malware vizsgálatot, de semmit se talált, és továbbra is lassú. :(
2014. dec. 28. 15:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Második: ez jól hangzik, de ilyen CD-re kiírásos dolgok meghaladják képességeimet. :D Tuti elb*szok valamit.
2014. dec. 28. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
rendszer helyreállítás?
2014. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!