Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Steam account lopásból lehet...

Szlobi kérdése:

Steam account lopásból lehet rendőrségi ügy?

Figyelt kérdés
Sziasztok,hosszú sztori,egyik "barátom" megunta a diablo 3-at és el akarta adni és mondta,hogy eladná nekem,ha megveszem neki 75% leárazásban a Borderlands 2-őt. Éltem is a lehetőséggel,ajándékba megvettem neki elküldtem és megkaptam a diablo 3-at.Megadta a jelszavát az e-mailhez átírtam mindent szóval semmi gond nem volt.Fél évre rá láttam,hogy írt a blizzard supportnak battlenetre,hogy ellopták az accom,személyivel tudom igazolni és cdkulccsal hogy az enyém,szóval amit megvettem,azt most vissza akarta lopni,erre emlékeztem hogy az e-mailjébe beléphettem és a csávó nem írta át azóta se a jelszavát,erre én elvettem az e-mailjét és így a steam-ét is,hogy fedezzem magam azzal,hogy vissza akarja lopni a diablo accountot.Szerintetek ezzel megüthetem a bokámat,hogy elvettem a steam fiókját? Ha esetleg ügy lenne belőle,akkor is mindent tudok igazolni bankszámlakivonattal és facebookbeszélgetéssel.

2014. nov. 28. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

"mindent tudok igazolni bankszámlakivonattal és facebookbeszélgetéssel."

ROTFL

2014. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,ugyanis ha bekopogtat a rendőrség,hogy a csávó 15-20 ezer forintos steamjét elvettem,akkor valamivel kell igazolnom magam,hogy miért tettem nem? ....
2014. nov. 28. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!