Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vajon mi lehet a baj?

Vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem egy vírusírtót(kaspersky), feltelepítettem. Este kikapcsoltam a gépet, addig nem is volt semmi baj.

Ma reggel bekapcsoltam és se az e-mail-eimbe,

se az iwiw-be, nem tudok belelépni.

You tube-n nem adja be a videókat és

dvd-t sem tudok rajta nézni, nem indul el.

Letöröltem a vírusírtót a gépről, de így is ugyanaz a helyzet.

Vajon mi lehet a baj?


2010. jan. 20. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
(erről a vírusirtóról még soha nem hallottam) de szerintem a progiról még maradt a gépen pár blokkolás amit még most se engedélyez. próbáld meg ezt beállítani vagy próbáld meg azt hogy felteszel egy másik vírusirtót pl. nod32 vagy avast. ezek elég elterjedt progik a mi városunkba minden ismerősömnek ezekközül van fent az egyik. de ne rakj fel 2 vírusirtót csak 1 legyen fenn mert azok bekavarnak egymásnak. de a lehető legbiztosabb megoldés hogy újra rakod a rendszert. ja és még próbáld meg ezt is (bár ez nem olyan biztos) hogy internetteleníted egy ideig a gépet (nem hetekig. 1-2 óra szerintem bőven elég)
2010. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98 % ék, hogy valamilyen exe file vagy dll file tünt el ami össze kavarta a géped ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni reinstall az egész
2010. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajna, szerintem is menthetetlen, irány a szerelő :(

2010. jan. 21. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha volt másik vírusirtó vagy Internet Security a gépeden, akkor símán blokkolják egymást és letiltanak mindent. Ha a két tűzfal akadt össze, akkor hasonló a helyzet. Újra kell rakni a Windows-r sajnos.
2010. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!