Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Keyloggert talált a vírusirtóm...

Keyloggert talált a vírusirtóm. Vajon biztonságban vannak az adataim?

Figyelt kérdés
Avast vírusirtót használok, és egyszercsak a felugró ablak jelezte, hogy keylogger került a gépre. Azonnal töröltem, de egy kicsit aggódom. Vajon azonnal kiszűrte a program - vagy csak később? Azóta csináltam teljes rendszervizsgálatot, illetve a letöltéseket mappánként átvizsgáltattam - nem talált semmit. Megbízható program az Avast, vagy aggódnom kéne, hogy nem szűr ki mindent? És egyáltalán honnan szedhette be a gépem a keyloggert?
2011. jan. 6. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szia.Szerintem azt amit fogot kinyirta az Avast de "ratamadhatsz" a gepre egy Spyware Terminator-al es ajanlatos Malwarebytes-Anti-Malware-el is atvizsgalni a gepet.Az avast elegge megbizhato de vannak hianyosagai a gyenge heurisztikai felismeres peldaul.Ezert ajanlatos a fentebb emlitett progikat is hasznalni. Keyloger johet crack-el es a netrol folleg ha nincs jo tuzfalad.Tuzfalnak Comodot ajanlok.Adj zold pacsit ha elegedett vagy a valaszal.
2011. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval:-)
2011. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kaspersky fel és azonnal látod hogy van e keylogger még scanelni se kell, SpywareTerminátor XDXDXDXD
2011. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!