Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » S. O. S! Mi lehet a gépemmel?

S. O. S! Mi lehet a gépemmel?

Figyelt kérdés
nagyon meg vagyok ijedve, már kétszer is előfordult(teganp és ma is) hogy amikor indítottam a gépet (amikor mutatja a kis windows xp alatti jel hogy mennyit tölt, )hogy leállt a töltés. megnyomtam a resetet, utána minden ok volt, de félek hogy hosszútávon ez nem fog neki jó tenni. mit kellene tennem?
2010. jan. 10. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Laptop vagy asztali?
2010. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nem laptop, hanem ilyen nagy, aminek külön van háza.

ma nem volt semmi gond bekapcsolásnál, csak minden 2. alkalomkor.ez mit jelenhet?

2010. jan. 11. 15:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha bekapcsoltad a gépet akkor futtass le valami kemény víruskeresőt (kaspersky,norton) van próbaverziójuk.

Utána futttas le egy Spyware S&d-t.

ha ezek nem telálnak semmit akkor valami más a bűnös...

2010. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Általános hibaként ilyesmi lehet:

1. Rossz alaplap

2. Rossz grafikus kártya

3. Rossz merevlemez


Az első eset gyakoribb, mikor az alaplapon van valami galiba. Laptopnál mondjuk többször megesik de asztali gépeknél is előfordul sajnos, hogy egy kondi vagy valami elszáll és nem töltődik fel az első alkalomra, csak a második próbálkozás után. Vidd el szervízbe, az a legtisztább.

2010. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!