Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gond a gépemmel? Lent.

Mi lehet a gond a gépemmel? Lent.

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap bomladozott az internet, újraindítottam a gépet remélvén, hogy megjavul, de amikor bejelentkeztem a felhasználóba, nem jött be semmi, csak a háttérkép. Most is csak a Windows Feladatkezelővel tudom megnyitni a netet is, és mindent. Mi lehet a baja? Semmit nem ad ki, se a játékokat amik az asztalon voltak, se semmit, csak a háttérképet. Ma egyszer letöltöttem egy vírusírtót, és újraindítottam a gépem és megjavult, de aztán saját életre kelt, és kijelentkezett. Aztán bejelentkeztem, és idővel magától újraindult, ezután megint kezdődött újra, hogy csak a háttérkép jön be. Szerintem nem vírus lehet, mert a vírusírtó azt írja, hogy semmi problema. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 19. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Indítsd el az explorer.exe nevű alkalmazást.
2011. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos, próbáltam, viszont ezt írja ki:A Windows nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat vagy fájlt. Lehet, hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel.
2011. ápr. 19. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy másik gépről szedd le a SUPER Anti Soyware PROFESSIONAL-T, (legjobb) rakd rá egy pendrive-ra és onnan futtatsd a gépeden! A sima vírusírtók NEM észlelik a kémvírusokat! Nekem volt rajta 6 vírus abból az 1 Trójai, a többi 5 meg v.milyen cookie! Próbáldd meg ezt!
2011. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lefuttattam ezt a vírusirtót, és ugye újra kellett indítani a gépet, és most meg nem akar elindulni, amikor írja hogy A windows indítása, befagy. Akkor most tényleg mi van?
2011. ápr. 19. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi van? Trójai.

Próbáld meg ezt letölteni és lefuttatni.

[link]

2011. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 stell-1 ***** válasza:

Üdv.

Igen ez Rootkit es it a SAS nem segit.

1:Próbálj a csökkentet módba menni.

2;Alitsd vissza a rendszert.

3:Malwarebytes

4:Combofix

a blogomban van az utasítás.

[link]

2011. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!