Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gépemmel mit...

Mi lehet a gépemmel mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nemrég újból telepítettem a gépet és amióta újból raktam nem tudok semmien játékkal játszani mert kilép minden játékból azzal a hibajelentéssel hogy pl. dirt2 működése leállt és alatta lehet 2őt választani hibajelentés küldése vagy mégse, de van amelyik játékból csak úgy kilép és kezd nagyon idegesíteni hogy nem tudok semmivel játszani drivereket ellenőriztem jól felraktam mindet.
2011. júl. 20. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor a játékokkal van a gond!
2011. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Frissítsd a videokártya illesztőjét, nézd meg a Sajátgép-Tulajdonságok-Hardver nincs-e valahol piros felkiáltójel.
2011. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs sehol piros felkiáltójel
2011. júl. 20. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha újraraktad a gépet, akkor valamit nem jól csináltál. Nem szabad a legújabb drivereket felrakni, mert nem biztos, hogy jók, csak amit a telepítő rak fel, az általában jó szokott lenni. Az a gyanúm, hogy a videokártya csinálja ezeket a problémákat. Még csinálj egy 3D-s tesztet is, majd nézd meg a gép naplóját itt: Startmenü-Programok-Felügyeleti eszközök-Számítógép-kezelés-Rendszereszközök-Eseménynapló-Alkalmazás valamint Rendszer. Kattints rájuk, és nézd meg mit ír ki a gép dátum szerint arra a napra, amikor futtattad a játékot. Aztán töröld mind a kettönél mentés nélkül az összes eseményt. Aztán próbáld meg elindítani a játékot, és ha megint nem megy, akkor nézd meg az eseménynaplót újra.
2011. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!