Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » S. O. S! Mi lehet a gépemmel?

S. O. S! Mi lehet a gépemmel?

Figyelt kérdés
nagyon meg vagyok ijedve, már kétszer is előfordult(teganp és ma is) hogy amikor indítottam a gépet (amikor mutatja a kis windows xp alatti jel hogy mennyit tölt, )hogy leállt a töltés. megnyomtam a resetet, utána minden ok volt, de félek hogy hosszútávon ez nem fog neki jó tenni. mit kellene tennem?
2010. jan. 10. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt még párszor csináld meg, hátha végképp elbaszódik az egész.

Várj, akár 15 percet is, de nem szabad megszakítani a betöltést, mer úgy elkúrja a beállításokat hogy cserélhetsz alaplapot.

Sok türelmetlen ember...

2010. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2010. jan. 10. 22:13
 3/14 A kérdező kommentje:
ezt nem tölti tovább
2010. jan. 10. 22:13
 4/14 A kérdező kommentje:
de mi lesz a ha órákat várok és semmi?
2010. jan. 10. 22:14
 5/14 A kérdező kommentje:
és nem tudtam hogy bajt csinálok:(
2010. jan. 10. 22:14
 6/14 anonim válasza:
Nem kell várnod negyed órát. Ha 10 perc alatt nem tölt be, akkor 1 óra alatt sem fog. Ilyenkor szépen újra kell indítani, az nem basz el a gépeden semmit. Futtass le egy vírus ellenörzést a gépeden (nálam a NOD32 próbaverziója jól dolgozik), és futtas le egy kémprogram keresőt (nálam a spyware terminator jött be). Esetleg ha biztosra akarsz menni, akkor futtasd le a töredezettségmentesítőt ( de ha töltesz le t.mentesítőt, sokkal gyorsabban kész vagy mint az alappal ami a windowson van). Ha semmi nem segít, esetleg egyre rosszabb a helyzet, akkor újra kell tenned a windows-t. Sok sikert :)
2010. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]

(bocs rossz volt a link)

abból amit írtok nekem kb a fele latin:S

na szal ha avastom van akkor letölthetem a Nod 32őt?spyware terminator?(ehhez ha igen vmi link légyszi)

annyira nem értek a gépekhez tiszta hülye vagyok:(

2010. jan. 10. 22:28
 8/14 anonim válasza:

a gépnek fizikailag nem lesz baja abból hogy kinyomod töltés közben, maximum a windows-t kell újratelepíteni.

a problémát lehet hogy valamilyen hibás program, vagy virus okozza. elsőként ajánlanék egy viruskeresést ( AVG, Avira, ezek ingyenesen használható viruskeresők ) ha nem találnak semmit, akkor a fölösleges és nem használt programokat érdemes eltávolítani ( uninstallálni ) vagy esetleg egy rendszertisztítást csinálni egy arra készített programmal ( pl ccleaner )

2010. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

sajnos mennem kell aludni:(

jajj nagyon izgulok h mi lesz:(((((((

én nem tudok rendszert újra rakni pénzem meg nincs , hogy szervízbe küldjem:(

2010. jan. 10. 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:

ha kinyomod toltes kozben, attol az egvilagon semmi baja nemlesz. ne resetelj hanem kapcsold ki meg be. a reset belenyom egy kis anyagot a merevlemezbe es ezt nem nagyon fogja meghalalni hosszutavon.


egyebkent amikor bekacsolod a gepet, nyomogasd az F8-at, es inditsd el egyszer csokkentett modban. ezutan megin inditsd ujra normal modon, hatha megoldodik.

2010. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!