Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most akkor vírusos a gépem?

Most akkor vírusos a gépem?

Figyelt kérdés
windows 7em volt régen..kb 2 hónapja ráraktam a win8at a gépre de a 7et nem töröltem le,soha az életbe nem fagyott le mindig nagyon gyors volt a gép,nod32 van rajta már a legerősebb keresésre van állitva h mindehol mindent keressen... egyik napról a másikra csak ugy lelassult a gépem..pl: meg akarok nyitni valamités elkezd gondolkodni ilyen 10 mp ig aztán csinálja tovább a dolgát .. az egyik mappából szeretnék másolni valamit egy másik mappába..és mindig kiirja hogy nem válaszol..de 12 mp elteltével bum kész minden megcsinálja..ugyan ez van az internetnél..12 mp mig gondolkodik valamin aztán hopp előhoz mindent.meg az adott lapon rákattintok valamire azt rögtön behozza...

2013. jún. 1. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vírusos. Lehet kevés a lapozófájl, nincs elég szabd hely, nagyon töredezett a meghajtó, sok sallang fut a háttérben, valamelyik driver sz@.r stb..
2013. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos egyik sem :D én se a vírusra gondoltam először..300 giga hely van ,driverekkel semmi baj :/
2013. jún. 1. 21:07
 3/9 A kérdező kommentje:
töredezett se lehet a meghajtó :/ minden frissitést virusirtást meg töredezettségmentesitést meg minden ilyen szart csinál magától..win 8 :D
2013. jún. 1. 21:10
 4/9 levis56 ***** válasza:
Nekem az Eset nod32 licenszkódos olyan szépen étengedi a vírusok egy részét nem beszélve a kémprogram védelem egy kalap....Belassulásnál a DR WEB Cureit-et lefuttataom /ez online kereső/kipucol mindent,vagy a vipre rescoe is jó.a Malwarebytes Anti Malwere a kémprogramokhoz tökélletes.
2013. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ESET-NOD-okat letöltés után be kell konfigurálni, ha tűzfalas, akkor még inkább. Érdekes módon az én valódi licenszes Eset Smart Security6-om semmit sem engedett be és kiválóan működik a tűzfala is.

Ha valami gondod van vele és valódi a kód, akkor itt kérhetsz segítséget. [link]

2013. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 levis56 ***** válasza:
A tűzfalnélküli változatot használom lehet,hogy ezért találok vírusokat a gépen.Egyik ismerősöm még a windows tűzfalat is kikapcsolja azzal az indokkal,hogy lassítja a gépet és különben is a vírusíró úgy is meg fog mindent,mit mondjak,lehülyéztem de meggyőzni nem tudtam róla,hogy egy különleges ember/egyedü ő ilyen barom.
2013. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem eset smart security van tört licenszel és mégis mindent megfog.

Nod 32 helyett a smart security-t ajánlanám mert jobb

2013. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Windows7 tűzfala (ha valódi), elég jó szokott lenni, de az XP-é lyukas, mint a szita. Mindenképpen az ESET Smart Security6-ot kellene használnod.

A mostanit töröld mindenhonnan, ezt a próbaverziót töltsd le, konfiguráld (segitenek), aztán keress hozzá havonta újságkódot, az is valódinak számít.

[link]

2013. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már mindegy biztos virusos volt mert felraktam a malwaret vagy mi az és + még az is talált exe-s virusokat..na mindegy ezen már nem lehetett segiteni..leformáztam mindent ahogy volt ..most meg felraktam AZ ESET ANTIVIRUS 6 ot,eddig 4 volt..remélem ez jobb
2013. jún. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!