Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos a gépem, és a rendszer...

Vírusos a gépem, és a rendszer-visszaállítás egyetlen időpontja csak a vírusfertőzés után van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Március 29én valamikor délelőtt sikerült letöltenem egy patchet az egyik játékhoz és amikor elindítottam olyan furcsa volt az instalálása ezért le is állítottam. Aztán elkezdett lelassulni a gépem. Utána a böngészőm is megváltozott mert mindenhova valamilyen delra-search-öt tett ki, és utána a chrome is elkezdett állandóan befagyni mikor valamilyen oldalra akartam felmenni. Most pedig már a billentyűzetet sem ismerte fel.

Visszaállítottam a gépet március 29. 22:45re. Ez az egyetlen időpont ahova vissza tudtam állítani. Nem vagyok egy nagy gépszakértő. Valaki tudna nekem segíteni?



2013. márc. 31. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is bekaptam ezt a baromságot, minden meglassult az egész rendszer is és a delta search-os ökörség is meg volt... Lévén, hogy nem használok vírusírtót (meg mire letöltöm a vírusírtót - ami mellesleg lehet, hogy segít, lehet, hogy nem - feltelepítem, lefuttatom, stb...) inkább kapásból tettem be a Win7 telepítő pendrive-ot és húztam újra az egész rendszert (természetesen a rendszer partíciót leformáztam telepítés előtt)!

Több szempontból is megéri:

1, tuti eltűnik a vírus (legalábbis amíg megint fel nem teszed)

2, a friss rendszer csak úgy hasít (amíg tele nem pakolod programokkal)


Ha nem vagy hozzáértő javaslok egy SZAKembert, vagy legalább olyat, aki újra tudja tenni a rendszered!


Sok sikert!

2013. márc. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tölts le egy vírusírtót pl comodo internet security [link] Comodo Antivirus > Free download


Ha az sem segít akkor combofix letöltése

2013. márc. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez Toolbar.

[link]

2013. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!