Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a NOD32 nem talál semmit,...

Ha a NOD32 nem talál semmit, mégis tuti, hogy vírusos a gépem, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A.) Megkeresed, és kiirtod

B.) Formázás után újra telepíted az oprendszert

C.) Szakira bízod


Egyébként mitől olyan biztos, hogy vírusos?

2013. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

Letörlöd a NOD32 -t és egy másik alternatívával próbálkozol.

Amúgy a NOD32 egy csomó reklám sz*rt nem vesz észre, amik ugyan nem elvileg nem vírusok, mégis hihetetlenül lezabálják a rendszer erejét.

2013. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Malwarebytest futtasd le.Ha van valami megtalálja.

Vagy újra rakod a rendszert.

2013. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát,nekem is volt nemrég egy elég combos kis vírusosodásom...

A nod 32 free edition nem írtotta le,se a panda cloud,semmi.de aztán rá tettem a nod 32 antivirus 4es verziót és kb 1 nap alatt végigment a gépen,és megtalálta ugyanazt a vírust több mint 300 helyen beépülve.Aztán ki is írtotta,ahonnan meg nem sikerült,törölte,vagy én kézzel.Regisztráció után ingyenes egy évig...

2013. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nod-ban nincs free edition.

Nod-ban regisztrációs sincs,fizetős vírusirtó.Magazinos kóddal használhatód ugyan 1 vagy 2 hónapig,és megint a kód regisztrálása után 1 vagy 2 hónapig.Vagy megveszik 1évre.

És a legfrissebb nod/ESET az a 6-os verzió.

2013. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Nod hóttziher, hogy tört vacak, mert ugye fizetős védelem a jó ingyen. Csakhogy nem véd semmit.

Ezt futtasd le: [link]

2013. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eset-Nod Antivírus6: van belőle 30 napos próbaverzió, de ehhez is regisztrálni kell. A "Free Editon" valami kínai vagy kazah szerverről frissült, tört vacak, nem védelem.

[link]

2013. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a vírusírtásban nem vagyok valami nagy szakértő,a google segítségével kerestem vírusírtókat,és ahogy találgattam őket a szoftverbátison,meg itt-ott,úgy próbáltam ki őket.A mod32nek sem egy fajtája van,és regisztrálás nélkül is lehet használni egy minimális ideig.De addig elég volt,amíg leírtotta a gépet,és újratelepítettem.Akkor minek leírtani?Mert van másodlagos merevlemezem,azon meg rengeteg adat.
2013. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Töltsd le Dr.Web CureIt! (Free-t)

company.drweb.com / politika / .

[link]


[link]

2013. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!