Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek ez a wifi router...

Szerintetek ez a wifi router jó választás TP-Link TL-WR741ND Router?

Figyelt kérdés
Kérdezősködtem aneten erről a kodólásrol Azt mondják hogy a legbiztonságosabb ha WPA2/EAP-os használo vagy WPA2/PSK kódolást használok és statikus ip vagy MAC cím szám szűrést használjak Illetve azt is mondták hogy anyi kapcsolatot futassak a wifi routeren amenyit csak albir és akkor ha valaki be akar törni akkor a router lefagy mert nem bir el már több kapcsolatott tehát pl.: futatok 200 kapcsolatot és a gyerek a 201. akkor lefagy mert nem bírja. Mi a véleményetekerrőla dolgokra?
2012. jún. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hello,szerintem a neked valo router tp-link tl-wr542g wep kulcsal ,biztonságos tüzfallal szal sztem ez jobb lett volna

De ez is már elég jo router ugyhogy részben jo volt:) am mennyi volt?

2012. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trane Black válasza:
Butaságot mondtak neked. Erős WPA kulcsot használsz, akkor nem jutnak be. Persze vannak etikus hackerek, meg profi hackerek akiknek sec-perc bejutni, de nem hiszem, hogy elmennek a wi-fid körzetébe szórakozni veled.. Nyugodtan használd, nekem is ilyen volt, és semmi gondom nem volt vele soha...
2012. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálam is egy ilyen teljesít szolgálatot, és a jövőbe is csak tp-linkkel fogok szarakodni. előtte smc volt az se volt rossz mert a tojás legalább megsült rajta habár net az nem igen volt :D
2012. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah még azt kihagytam hogy próbálj meg firmware-t frissíteni hátha az megoldj a problémádat.
2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!