Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Eset Smart Security-ről mi...

Az Eset Smart Security-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az Avast vírusirtónál jobbnak bizonyul?
2011. nov. 12. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki mit használ azt szereti...

az avast egy ingyenes az ESET meg egy fizetős program. Nem is egy súlycsoport anyagilag. Mindegyik jó, ha ésszel netezel és egyik se, ha nem... Ennyi...

2011. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ingyen van az ESET is akkor ajánlom azt, mert kisebb a gépigénye és több vírust és trójait felismer, szerintem... De majd valaki úgyis megcáfolja... Vélemények, ellenvélemények...
2011. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobb mint az avast, de nem is rosszabb. Használtam már mindkettőt, nálam beváltak.
2011. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ESET Smart Security nemcsak vírusirtó, hanem az egész gépet védi. Sokkal többet tud, én már három éve használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Olvasd el ezt:

[link]

2011. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az avast!-nál sokkal jobb, de annál elég sok minden jobb.
2011. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox böngészőn keresztül be akart jutni a gépre a trójai. Lefagyott a böngésző (működésbe lépett a háttérben csendben dolgozó ESET tűzfal), aztán a védelem is, mert úgy bevágta a trójai falovat a karanténba, hogy beleszédült. A böngészőt megtisztította, de biztos, ami biztos, inkább lecseréltem. Eset Smart Security5 (féláron vettem). Ha új kártevő próbálkozik, akkor működésbe lép a Felhő, vagyis azonnal frissiti magát a szerverről.
2011. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ésszel netezel, akkor holt mindegy, mi van a gépeden. Ha nem, akkor is. Ez egy örök igazság a vírusirtókra vonatkoztatva.

Nekem nem váltak be az ESET termékei, mivel ott kapsz egy kész cuccost, ami vagy működik, vagy, a usernek semmi beleszólása nincs. Persze, van, akinek pont ez a tökéletes megoldás, de az nem én vagyok. A tűzfala sem jött be, mivel hiába állítottam rajt bármit, a torrent programot sehogy sem tudtam összearátkoztatni vele, pedig tényleg mindent megpróbáltam, amit csak lehet (és nem, nem hülye laikus vagyok).

Évek óta Avastot használok külön tűzfallal, nekem tőkéletesen bevált, ha meg gond van, arra ott vannak a boot lemezek, hogy megoldják, ha már az Avast boot keresése sem bír el vele.

2011. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security5: már van benne Játékmód, egyébként a torrenthez a tűzfal szűrése: Automatikus szűrés kivételekkel. Nekem bevált.
2011. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!