Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Smart Security 5 miért...

Eset Smart Security 5 miért indul lassan?

Figyelt kérdés
Korábban 4-est használtam, azzal semmi probléma nem volt, viszont ezzel már van: több mint egy perc mire elindul (azután hogy bejelentkeztem a fiókomba). Beállításokat nem változtattam az előzőhöz képest, nem frissítve tettem fel hanem rendesen telepíttetem az előző törlése után, és nem is illegális verzió. Mit tehetek annak érdekében hogy az indulás ne tartson eddig?

2011. nov. 10. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Terméktámogatást vedd igénye ők meg mongyak ,it csinalj:


E-mail:


Licencelés és általános információ: info@sicontact.hu

Technikai segítségnyújtás: support@sicontact.hu

Marketing és sajtókapcsolat: viktoria.takacs@sicontact.hu


Telefon:


Licencelés és általános információ: +36 (1) 346 7052

Technikai segítségnyújtás: +36 (1) 346 7048

Fax: +36 (1) 346 7050


Nyitva tartás:


Hétfőtől csütörtökig: 9:00-16:00

Pénteken: 9:00-13:00

2011. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem indul lassan, de nem tud rögtön frissiteni, mert nem kábeles net, hanem USB stick. Ettől kiakad. Csatlakozás után azonnal frissitem, utána már automatikus.

Írjál nekik, ha megadod a jogot, be tud jutni a gépedre is az informatikus és beállítja.

2011. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mostanra megoldódott a probléma, lehet hogy attól hogy egy napra alvóba tettem a gépet, mert azóta megy mint az előző vagy csak kapott valami frissítést.

A válaszokat pedig köszönöm!

2011. nov. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!