Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez a kombináció ad kellő...

Ez a kombináció ad kellő védelmet az XP-nek?

Figyelt kérdés

avast! Free Antivirus 6

PC Tools Firewall PLUS

Malwarebytes' Anti-Malware Professional


Ez megfelelő védelem? Ha tudtok jobb, ingyenes tűzfalat (COMODO-t, ZoneAlarmot kivéve) akkor leírhatjátok a tippetek. A másik kettő termék szidását is kerüljük, ha lehet.


2011. okt. 2. 10:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A windows 7 egy kompatibilitási hulladék. Te egyébként tudod mi a hamis víruskereső? Nem hiszem. Az egy rohadt kémprogram ami személyes információkat tölt fel távoli szerverekre, és közben állandóan arra bíztat, hogy vedd meg a "fizetős változatát" ami ugyanolyan káros mint az ingyenes verziója. Ha valakinek annyi esze van hogy azt "használja" és hogy bedől neki az egy dolog. Az viszont a legszemetebb dolog, ha valaki (akár szándékosan akár véletlenül) ajánlja másnak. Erre mondjam azt, hogy "Ja köszi, felrakom és én is megfertőzöm a gépem."? Nem érdekel mit hiszel akkor is eszetlen volt aki ezt írta. Nem fogadok el semmit? Dehogynem! Csak nem tudom észrevetted-e de túl sok olyan válasz jött aminek köze se volt a kérdéshez. Na én meg az ilyen embereket utálom...
2011. okt. 13. 20:05
 22/25 anonim ***** válasza:
De én most nem a hamis víruskergetőről beszélek... Hanem megkérdezted kellő védelmet tud-e adni az XP-nek az avast! + PC Tools + MBAM, erre jött a válasz hogy felejtsd el vannak sokkal jobb víruskergető az avastnál (pl.: AVG 2012 vagy épp a Vipre), de Te mindjárt rákontráztál hogy nem mert a tiéd jobb konfig.. Jött a másik, hogy rossz az avast!, de te megint írtad "pont neked fogok hinni...?". Ha nem fogadsz el semmilyen választ és szerinted kellő védelmet nyújt akkor használd, de ne kérdezd meg ha nem fogadsz el választ! A Win7 nem ipari hulladék (az a Vista volt). A 7-et nagyon eltalálták sokkal jobb mint az XP, és a Microsoft úgy is rákényszerít hogy válts mert az új játékok/programok és lassan már a frissítések mind W7-re jön!!
2011. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés hogy ez ad-e kellő védelmet. Azt is írtam hogy a másik 2 termék szidását kerüljük. Én a tűzfalra mondtam, hogy jöhet másik tipp, nem víruskeresőre. "Miért hinnék neked". Azért miért hinnék neki mert másik kérdések válaszaiban meg az avastot ajánlják a nod meg sok más helyett. Csodálkozol, hogy ezek után megzavarodik az ember? Ja és a microfos az életbe nem fog rákényszeríteni a 7-re, még akkor se, ha teljesen megszűnik az XP támogatása. Ha később váltani is fogok (amire kevés az esély), az nem azért lesz, mert "rákényszerítettek", hanem azért mert úgy gondoltam hogy váltok.
2011. okt. 14. 17:07
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis kellő védelmet ad az avast + Pc Tools + MBAM, főleg ha ésszel netezik a felhasználó.

Ész nélkül meg úgyis mindegy mi van fent, előbb utóbb megfertőződsz.

2011. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a sok szar program ad védelmet az ésszel netezőnek hanem az hogy ésszel netezik. Csak egy idézet:

"Aki ész nélkül internetezik annak mind egy milyen a védelmi eszköz. Aki ésszel, annak is."

2011. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!