Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez a kombináció ad kellő...

Ez a kombináció ad kellő védelmet az XP-nek?

Figyelt kérdés

avast! Free Antivirus 6

PC Tools Firewall PLUS

Malwarebytes' Anti-Malware Professional


Ez megfelelő védelem? Ha tudtok jobb, ingyenes tűzfalat (COMODO-t, ZoneAlarmot kivéve) akkor leírhatjátok a tippetek. A másik kettő termék szidását is kerüljük, ha lehet.


2011. okt. 2. 10:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Rendben felteszem a PC Tools-t és köszönöm a válaszod. Végre egy ember aki normális választ képes adni, nem pedig a termékek tudja leszólni. A zöld kéz a tiéd!
2011. okt. 2. 14:24
 12/25 anonim ***** válasza:

" Mi a ráknak fizetnék egy komplett csomagért, ha több programból ingyen is össze lehet állítani ugyanazt?"


Nem belekötni akarok, de fent a Malwarebytes' Anti-Malware PRO (!) verziót írtad, nem a free-t. Ebből arra következtettem, hogy hajlandó vagy egy vírusvédelmi szoftverért fizetni, és azért ajánlottam, hogy egy komplett csomagot vegyél. :)


Mellesleg,ennyi dolog felesleges.

Nálam az avast!-on kívül nincs fent semmi, mégsem volt vírusom az elmúlt 5 évben. :)

2011. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ez a kérdés, de jó, ha tudod, hogy kiválasztottad a sok szempontból legrosszabb vírusirtót.
2011. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Jah sok szempontból a legrosszabb. Mások meg mást mondanak a legrosszabbnak. Akkor minek hinnék pont neked? És mi benne annyira a rossz? Az hogy ingyenes? Egy vírusírtónál nem a tekintélyét kell nézni, hanem az árát, ha van. Az avastnál milliónyi beállítás van amivel teljesen testre lehet szabni. A Malwarebytes-ot meg kivételesen feltörtem. Lényegileg az egy második védelmi vonal. Az első a víruskereső és a tűzfal. Azok meg eredetiek, mivel ingyenesek.
2011. okt. 3. 18:32
 15/25 mrillegal1 ***** válasza:
ingyenes avast és jóidö más nem kell ha olyan virust kapok akkor azt ugyis észreveszem mert valami nem lesz kóser az biztos! olyankor kerül elö a porosodó xp lemez meg egy hdd amin az illesztöprogik és más nyalánkságok találhatók próbáltam már eset et na az egy nagy 0 az avg az elég jó de az avastot ugy állitom ahogy akarom ha kell játék közben ki is kapcsolom
2011. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Amugy Zone Alarm Free mért nem jó

feltörtél egy anti malwaret és az talán ugy jó?

értetek ám nagyon a gépek programok használatához

mért nem töltesz le egy Windows Antivirus Center t?

Ez aztán minden percbe talána 400 fertözött fájlt.

2011. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak inkább nem szólok semmit. A Windows Antivirus Center hamis víruskereső, már a nevéből is gyanítottam, de utánanéztem és nem csalt az előítéletem. A zonealarm meg egyszer majdnem tönkrevágta a gépet, biztos, hogy nem fogok kísérletezgetni a gépen.
2011. okt. 4. 22:04
 18/25 anonim ***** válasza:

Valóban így van, a Windows Antivirus Center egy fake szar, az nem vírusirtó hanem az maga a vírus!!

Fel ne tegyétek!


A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:18:

Te meg nézz már utána mielőtt ilyen szart ajánlgatsz másoknak!

2011. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
És még ő mondja, hogy értetek ám a programokhoz...
2011. okt. 6. 17:32
 20/25 anonim ***** válasza:

BMEG HA NEM FOGADSZ EL SEMMI VÁLASZT AKKOR MINEK KÉRDEZEL??? :@ Utálom az ilyen embereket!! És hogy végre felfogd NEM AD KELLŐ VÉDELMET AZ XP-NEK!! Tegyél fel W7-et ESET Smart Security-t és Malwarbytes-t!! Ennyi...


"Semmilyen vírusirtó nem védi olyan jól a gépet, mint egy okos felhasználó..."

2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!