Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek ez jó kombináció?

Szerintetek ez jó kombináció?

Figyelt kérdés
Avast 4.8 professional+COMODO Internet Security+Spybot - Search & Destroy+Windows tűzfal+Sygate Personal Firewall.Kérlek indokoljátok válaszotokat és mit tudtok ajánlani?
2009. nov. 27. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hát a lényeg hogy mindenből CSAK 1 legyen , mert különben összeakadnak , vagyis 1 vírusirtó , 1 tűzfal, 1 kémprogram irtó , szóval vagy a COMODO-t vagy a Sygatet szedd le
2009. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nod32 és semmi más, csak NE nézz annyi vírusos xxx-et
2009. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. nov. 28. 09:20
 4/5 anonim válasza:
Szerintem meg ha annyira akarsz vírusírtót akkor Norton 2010, vagy Kaspersky 2010! vagy még a VIPRE! nem érdemes több virusírtó egyidejü használata....zavarnák egymást, nagyon belassítanák a gépet! én pl a superantispyware kémprogram és virusírtót használom! nagyon jó! egyáltalán nem fogja vissza a gépet, bármikor kényelmesen kikapcsolhatom! és persze ingyenes!!
2010. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az avast az vírusírtó,a spybot kémprogramírtó,a comodo az meg tűzfal.Nem tudom hogy milyen több vírusírtóról beszéltél:D De mindenesetre köszi hogy írtál:D
2010. febr. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!