Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan deríthetem ki, hogy...

Hogyan deríthetem ki, hogy lopják-e az internetem?

Figyelt kérdés
3 gépünk van, és Modemmel kötjük össze őket. Le fogom jelszavazni, amint rájövök hogy kell, csak most épp arra lennék kíváncsi, hogyan nézhetném meg, hogy hányan csatlakoztak rá az internetünkre. Tuti hogy lopják az internetet, 30 MB-s, a gép is jónak mondható, és 2 perc mire behozza a Googlet, amikor csak egy géppel böngészünk.
2011. aug. 27. 16:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A gépen a napokban telepítettem újra a Windowst, még játék se nagyon van rajta, és amúgy sem az a gyenge típus. Az internet meg régen 2 mbos volt, akkor jött be úgy egy honlap, mint most a 30mboson.. A szolgáltató nem változott, és Chrome a böngészőm. :S
2011. aug. 28. 12:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Tegyél rá jelszót oszt cső.
2011. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2 megás nettel is 5 másodpercen belül be kéne hogy jöjjön a google. Amúgy a DHCP Client List nem ad teljeskörű tájékoztatást, én inkább a Wireless Statistics menüpontot keresném.


De mégegyszer mondom: a titkosítás beállítása a legegyszerűbb! :)

2011. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelszavazd amilyen gyorsan csak tudod. Sok csóresznak te szolgáltatod a netjét xD
2011. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Háh.. lejelszavaztattam az egyik informatikus ismerősömmel, és lám, olyan gyors lett, hogy a Torrent is 2 MB-ossával tölt :D Minden videó letöltés felgyorsult.. :D:D fizessék maguknak az internetet :P
2011. aug. 28. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!