Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet törölni a Security...

Hogy lehet törölni a Security Shield nevű programot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma eltévedtem valahová a net sötétjében, és egy oldalon telepítenem kellett volna egy flash playert, hogy megnézhessek egy videót. Amikor leszedtem a Mozillával és megnyitottam, telepítette magát egy Security Shield nevű program, ami állítólag tűzfal és vírusirtó. A probléma az, hogy már van egy ilyen progim, és teljesen elégedett vagyok vele, illetve a nagyobb bajom, hogy folyton felugró ablakokkal bombáz, hogy védtelen a gépem.

Próbáltam leszedni, de semmi: se a vezérlőpultban, se a startmenüben, se a C-n nem találtam hozzá fájlokat. Mit tudok csinálni? Nagyon idegesítő és erőszakos program...

Köszönöm szépen előre is!


2010. dec. 20. 23:41
1 2
 11/17 Jason Becker ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy akinek fontosak az adatai, az beruház egy vírusirtóra. Én a Kaspersky-t javaslom. Egyszer meg kell venni tizenezerért, az egy évig műkszik. Aztán évente kell rá költeni 1-2 ezer forintot 1 éves licence-ért. Az biztos, hogy nem csalódik benne az ember és nem hogy napra, szinte órára kész. Nagyon komoly, megéri. De csak ha tényleg fontosak az adatok/infók a gépen.
2011. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én úgy töröltem, hogy megnéztem (a start menüben volt egy ikonja, onnan) a tulajdonságok-ban Cél: (magyarán az elérési helyét) és ott volt szépen leírva, hogy hol található, c/local settings..../ application data/vwcshfdg.exe (vagy valami hasonló névvel) könnyű megtalálni, még az ikonja is ugyan az, (kék pajzs) A folyamatokban innentől ugyanezen a néven megtalálod, leállítod, törlöd a fájt, és a startmenüből is kitörlöd.
2011. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én a vipre vírus irtót ajánlóm mert a ha egy gépre veszed akkor meg éri az örökös licenc meg veszed egyszer és kész le van a gond és nem kell évet licencet venni
2011. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Sajnos tegnap én is megfertőződtem ezzel a rogueware-rel!

Nekem sajnos az Avast! engedte át, eltávolítani, pedig az ingyenes VIPRE Rescue vírusirtóval tudtam. Mivel a netkábelt a fertőzés után közvetlenül kihúztam, a legújabb letöltött változatot cd-re írtam ki, mert a rogueware könnyen megfertőzhette volna a pendrive-omat is.

2011. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ezt én is beszoptam, úgy hogy nem töltöttem le semmit. Nem engedett semmit elindulni, szal törölni se lehetett pl malware-val, hiába volt meg a gépen. Az egyetlen ami segített: csökkentett mód, rendszervisszaállítás. Gyk: újraindítás, folyamatos f8 nyomkodás, csökkentett módban indulás kiválasztása, ha betölt a windows start menü, futtatás, msconfig.
2012. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor fut, akkor ki kell lőni az ncdjok.exe folyamatot a feladatkezelőben!
2012. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És törölni a C:\Users\user\AppData\Local\ncdjok.exe fájlt!
2012. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!