Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet törölni a Security...

Hogy lehet törölni a Security Shield nevű programot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma eltévedtem valahová a net sötétjében, és egy oldalon telepítenem kellett volna egy flash playert, hogy megnézhessek egy videót. Amikor leszedtem a Mozillával és megnyitottam, telepítette magát egy Security Shield nevű program, ami állítólag tűzfal és vírusirtó. A probléma az, hogy már van egy ilyen progim, és teljesen elégedett vagyok vele, illetve a nagyobb bajom, hogy folyton felugró ablakokkal bombáz, hogy védtelen a gépem.

Próbáltam leszedni, de semmi: se a vezérlőpultban, se a startmenüben, se a C-n nem találtam hozzá fájlokat. Mit tudok csinálni? Nagyon idegesítő és erőszakos program...

Köszönöm szépen előre is!


2010. dec. 20. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ez bizony egy vírus

csökkentett módban próbáld meg a víruskeresést

2010. dec. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Malvarebyte's Anti-Malvare-t.Majd csökkentett módban(gép indulásakor gyorsan üsd le párszor az F8 vagy F12, most nem tudom melyiket) és csinálj egy vizsgálatot.De előtte frissítsed:D
2010. dec. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! Még ma megpróbálom amit írtatok.:)
2010. dec. 21. 12:15
 4/17 anonim ***** válasza:
vagy próbáld meg ezt is [link]
2010. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hamis vírus irtó szerintem
2010. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ez Security Shield
2010. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Álvírusirtó. Ajánlották már előttem a Malwarebytes' Anti-Malware programot, az leszedi. Ereszd a gépre, teljes vizsgálat végrehajtása frissítés után.


Sejtem, melyik vírusirtó engedhette ezt be...

2010. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nemár, most jön az, hogy biztos avastot használ a kedves kérdező... már bocs, de nincs mindenkinek pénze, hogy drága szoftvereket vegyen, az ingyenesek közül meg ez a legjobb, az újságkóddal meg hagyjatok.
2010. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan veszitek, hogy a legjobb. De mindegy..
2010. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Giovanni ***** válasza:
Nekem a Microsoft Essensial engedte be... most szenvedek vele
2010. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!