Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom törölni a "Securi...

Hogyan tudom törölni a "Security tool" programot, ha vírusként jött a gépemre?

Figyelt kérdés
Eltűnt a háttér és az asztal összes ikonja és nem tudom letörölni ezt a programot.
2009. okt. 28. 18:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
win reintall a legegyszerűbb és legidekímélőbb sztem
2009. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hamis vírusirtót telepitettél. Rakd újra.
2009. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Futtass egy vírusirtót, lehetőleg safe módban.


A desktop visszaállításával kapcsolatban pedig lásd az alábbi topikot:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


Ez az oldal pedig angol nyelven foglalkozik a témával

[link]

2009. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Egyik eddigi sem jött be. Megkerestem "all users-applications- itt van egy hosszúszám. Becsomagoltam és a kis ikont akkor már törölni lehetett. Utánna meg csomagot is és helyreállt a rend. Csomag nélkül nem lehet törölni! Primitív de működik!
2009. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszi, sikerült, az eset nod32 megtalálta és 3-4 újraindítás és kisebb részei után letörölte az egész vírust... köszönöm a segítségeteket... ;)
2009. okt. 30. 23:42
 6/27 anonim válasza:
Sajna ugyanez a próblémám, csak nálam az a gond, hogy még a vírusírtó is teljesen eltünt a gépemről, és ez a security tool nevű progi, nem enged semmit elindítani. Az összes exe-t blokkolja. Azt írja 42 féle vírus van már a gépemen. OP Rendszert telepíteni sem enged, mert a bios-ba hiába tiltok le mindent csak az optikai meghajtót nem, hogy arról boot-oljon(lemezről), akkor is a vírusos vinyorol bootol. Mikor bootolna a lemezről, írja hogy nyomjak egy gombot cd indításról, de hiába, mert akkor nem érzékeli a gombokat, és vinyoról bootol. Tud valaki megoldást? Lehet esetleg másik géppel valahogy összekötni, és arról csinálni vírús írtást ezen?
2009. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy a Security Tool mit ír ki ne zavarjon, ő maga a vírus.

Először próbáld a Windowst csökkentett módban indítani (F8 bootoláskor), úgy hogy semmit sem hagysz elindítani.

Ha a BIOS beállításokkal sem tudod rávenni a rendszert, hogy CD-ről bootoljon az furcsa.

2009. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Amikor kiírja a választási lehetőséget hogy csökkentett módban indíthatnám, és számol vissza, nem tudok rálépni a gombokkal a csökkentett mód kiválasztására, mert olyankor sem érzékeli a billenytyűzetet. Mintha olyankor nem lenne billentyűzet. És ezért nem idítja el csökkentett módban. Mintha gondolkodna ez a vírús, és ott tesz keresztbe, ahol tud.
2009. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Nem lehet hogy a bios-ba is bemászott ez a vírús?
2009. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Próbálj másik vinyóról bootolni. Emelett próbálkozz BIOS frissítéssel. Mivel a Bios szoftveresen frissíthető kizárni semmit sem lehet.
2009. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!