Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom törölni a "Securi...

Hogyan tudom törölni a "Security tool" programot, ha vírusként jött a gépemre?

Figyelt kérdés
Eltűnt a háttér és az asztal összes ikonja és nem tudom letörölni ezt a programot.
2009. okt. 28. 18:49
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Sziasztok!

nekem is ez a vírus jött a gépemre,csak h nekem Vista-m van és nem tudok semmit se csinálni hiába futtatom a vírusírtót azt írja h nincs semmi..csökkentett módra nem is tudom átállítani

2010. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
12 13: rakd újra a Windows-t, úgysem nagyon tudsz végleg megszabadulni tőle. Öcsém is MSN-nel kapta, újratelepitettem neki, mert semmire nem reagált.
2010. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Itt van a leírás, hogyan tudod törölni, de angolul.

[link]

2010. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 nyquist válasza:

1. keresd meg a vírus fájljátt -> a c:\documents and settings\all user\application data mappában lesz


egy random számú mappa és abban lesz. (rejtett mappa megjelenítése: megnyitsz egy intézőt: tools-


>folder options->view->hidden files and folders->Show hidden files and folders)


2. hozz létre egy új .txt fájl pl.: torol.txt


3. nyisd meg sszerkesztésre és írd bele:

TASKKILL /F /IM "*****.exe" a csillagok helyére a 1. pontban megtalált számot írd


4. a fájl kiterjesztését változtasd meg .bat-ra tehát a pl.: torol.bat


5. kattintsál rá, ekkor egy cmd ablak jelenik meg és pár másodperc múlva eltünik


6. az 1. pontban talált mappát töröld ki


7. futass a gépeden különböző vírusirtókat.


(Ajánlom kezdésként a Vipre Rescue telepítés nélküli változatát - parancssori változat, ingyen


letölthető és telepítés nélkül futtatható)

2010. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben az újratelepítést az csinálja aki lusta egy kicsit is foglakozni a gépével. Egyátalán nemcsak az újratelepítés létezik. Szedd le és futtass egy teljes keresést a Malwarebytes' Anti-Malware-el. Nekem már majdnem 2 éves a gépem és egyszer sem lett újrarakva. Vagy ha a malwarebytes sem segítene akkor ott a SUPERAntiSpyware. De biztos vagyok benne hogy a malwarebytes törölni fogja azt a szart.
2010. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Csak nem szabad pánikolni!

Évek óta nem volt ilyen, de frissitettem az ESET-et és elfelejtettem a beállításokat ellenőrizni, kiterjesztett heurisztika nem volt bekapcsolva. Meglett az eredménye: Trojan.Downloader. Feltöltöttem a netre és IE8-at használtam. Fagyott rendesen a Windows. Végig kell gondolni a lépéseket (Rendszer-visszaállítás ne állíthassa helyre a fertőzést, kikapcs., .Temp fájlok törlése, Ccleaner lefuttatása, ESET ráeresztése. Megtalálta, de nem törölhette, mert rendszerfájlban volt. Megtisztitotta és bezárta a karanténba. Töredezettség-mentesítés, Rendszer-visszaállítás visszakapcsolása). Adobe frissitések stb. Most már rendben van. Biztonsági rés és figyelmetlen lúzer: ennyi az egész, nincs 1000%-os védelem.

2010. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ma én is megkaptam ezt a hülye vírust:( két óránba telt mire leszedtem. Elöször csökkentett módba raktam és rá a vírusírtót de semmit se használt.A lényeg h mikor belépsz rögtön ctrl+alt+del gomb megnyomás kiadja h s.t. megy leállítod rá a nod32 és szépen leviszi .Elhihetikek h mindent kipróbáltam de ez az egy ami tényleg bevált.
2010. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!