Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Smart Security mellé...

Eset Smart Security mellé ajánlót telepíteni más biztonsági programot?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Eset SS van telepítve a gépemre.Soha nem talál vírust és a rendszerem is stabil ( nem vettem észre hogy vírusos lenne )megvettem eredetiben naponta frissül 3 hetente vírus keresést futtatok( soha nem talál semmit).Olyan mintha fent sem lenne a gépen még támadásokról sem jelez.Régebben a vírusirtóim mindig találtak valamit állandóan blokkoltak ,jeleztek.Esetel baj lehet ? Vagy ez ilyen program ? 1 éve használom.Szóval kérdezem telepítsek mellé valami spam keresőt vagy valamit mást ??
2010. jún. 20. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Leellenőrizheted a géped valami mással is, ha kedved tartja...

Szerintem az ESET elég jó védelmet nyújt amúgy... Nekem is ez van, és végzi a dolgát... Esetleg a tűzfal része nem az igazi, ha felraksz egy másik tűzfalat, az eset-ét kapcsold is ki...

[link]

[link]

Szedd le ezeket. :P (nem virusok, csak teszt fájlok)

2010. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tuti tipp:

TÖRÖLD LE AZT A SZART!!!

Azért nem talál semmit mert kicsi a vírusadatbázisa!

Rakj fel egy kasperskyt és nézd meg azzal.

2010. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tipp Kasperskyhez:

Ha a géped nem bírja a magas CPU fogyasztást sok ideig NE ismétlem NE telepítsd fel a kaspersky-t

2010. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Kaspersky jó kis orosz cucc, nekem semmi gondom nincs vele egyik gépemen se - immár 3 éve.
2010. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok.Jó cucc jó cucc csak gyengébb gépen nem megy jól.A CPU frissitéskor(naponta 2-3 szor) az egekbe ugrott.

Ezért töröltem ki és töltöttem le az eset -et

2010. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security 4.2 mellé nem kell más, nem is nagyon tűri. Egy biztos: ha nem állítod be a tűzfalát, akkor tényleg nem ér semmit. Itt van a tananyag hozzá:

[link]

És két tűzfal nem kell egyszerre, ha az ESS-ét beállítottad, ki kell kapcsolni a Windows-ét, mert egymást is blokkolják.

2010. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem a vírus- és kémprogram irtás a lényeg, hanem a megelőzés, nem nyitogatunk és töltünk le akármit. De ha mégis be akar jutni pl. egy trójai, akkor a kőkeményre beállított tűzfalról pattanjon vissza. Márpedig az ESET Smart Security 4.2 tűzfala szigorúra beállítva ilyen.
2010. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az ESET mellé a Kingsoft Antivirus .Jól megvannak a Eset programmal .Már jó rég így használom ESET 6 és Kingsoft Antivirus .Nem terhelik a gépet .
2013. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!