Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ajánlanátok valamilyen jó...

Ajánlanátok valamilyen jó vírus irtót? Linkkel kérném, ha lehet

Figyelt kérdés
És hogy kell frissíteni?
2010. nov. 13. 09:58
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Képzeld, nem Gugliztam, hanem fórumból idéztem, mai hozzászólást.


Mindegy, te meggyőzhetetlen vagy. Eléggé fan vagy. Nem megsérteni akarlak, de ilyen a FAN, akit nem lehet meggyőzni...

Csak azt akartam, hogy a Kérdező, meg a kérdés többi olvasója ne az egyik leggyengébb ingyenes vírusirtót rakja fel azért, mert VALAHA az volt a legteljeskörűbb, és valaha egyedül volt a magyarul "tudók" közül.



Egyébként azt még mindig nem értem, hogy a MSE, COMODO és AVG miért ne nyújtana elég teljeskörű védelmet?


Az avast pedig le van maradva, és kicsit visszafelé fejlődik.

Olvastam régebbi hozzászólásokat fórumokon, háát, régebben jobb volt a közvélemény a szoftverről, mint most.

2010. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
Te vagy fan,méghozzá antifan:)Belinkelem a képet,bejelölöm,de te még mindig nem érted,hogy miért nem tud annyit a többi...
2010. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

Szerinted az avast!-on kívül a többi ingyenes antivírus néha-néha kihagy, nem vizsgál át egy-két éppen letöltődött fájlt? Mert szerintem a fájlrendszer védelmük igenis átvizsgálja az újonnan létrejött, futtatott, módosított fájlokat.


Egyik érvemet se hallgattad meg amúgy... Amúgy neked nem tűnt fel, hogy a legtöbb ember, akinek vírusproblémája van, és nem ismeri fel a vírusirtó/túl későn, avast!-ot használ?

2010. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

Nem tűnt fel,mert nem igaz.Mgyarországon egyébként minden bizonnyal a nod messze a legnépszerűbb antivírus,tehát a legtöbb fertőzött gépen valószínűleg nod van:)


Maga a gyártó nem vállal felelősséget bizonyos védelmi résekre,tehát nem,szerintem nem védenek teljes körűen.


Ott egy összehasonlító táblázat az ingyenes és a fizetős verzió között.A fizetős tudja azt,amit nem tud az ingyenes,tehát kivettek belőle valamit.Az avg esetében ez a chatting védelem,aviránál pedig az email védelem.NEM VÉDENEK.Írjak lassabban,hogy megértsd?:)

2010. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az AVIRA nem vizsgálja át a leveleket, de amint megnyitod a csatolmányt, átvizsgálja, nem érted??


A NOD32 nagyon jó!! Csak legálisat kell belőle használni, mellesleg nem árt jól beállítani. És őrült jó a magyar supportja is! Van ráadásul valami programjuk, amit feltelepítesz, és ők kiirtják a vírust a gépedről.


Egyébként mitől lettél ilyen avast!-elfogult?

Nem hallottál még elég esetet, mikor átengedett egy-s-mást?



Olvasod a Melyik a legjobb vírusirtó progi topikot?

2010. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Pontosan értek mindent.Fogyasztóvédelmi törvények miatt nem tudhatja ugyanazt a fizetős,mint az ingyenes.A freeből kivettek valamit,ami nem más,mint az emailek védelme.Nem tudja,és nem is tudhatja ugyanazt a kettő.Az a program,amit a nodnál emlegetsz az meg nem való semmire.Nem helyettesítheti semmi a valós idejű védelmet.


Nem vagyok elfogult,egyszerűen tisztában vagyok a szoftverek ficsőrjeivel,amiket maguk a gyártók közölnek.Te beszélted be magadnak,hogy az avast rossz,és kész.Valószínűleg még jó érzéssel is tölt el,hogy mekkora penge vagy,mert te tudod azt,amit a sok láma nem...

2010. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

Két év alatt még csak ezt tapasztaltam:)


[link]

2010. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

A NOD32 esetén, amit említettem, az nem a valósidejű védelem helyettesítője. Hanem egy lehetőség, hogy a support megtisztíthassa a fertőzött gépeket. Egyébként mi bajod a NOD32-vel?


Kit érdekelnek a vírusirtók feature-jei? Most őszintén? Nem az határozza meg a védelmet! De egyébként is, már vitánk elejétől próbálom megmagyarázni, hogy már sok ingyenes vírusirtó rendelkezik egyre több feature-rel.


Nem, nem bebeszéltem magamnak. Részben személyes tapasztalat, részben mások tapasztalata. Volt, akivel (fórumos taggal) privátban beszéltük az avast hiányosságait. Ő is azt tapasztalta, hogy ez a vírusirtó csak akkor ismerte fel a kártevőket, mikor azok már rég a gépen csücsültek. Sajnos nulla a friss kártevők elleni védelme. Azt meg őrült sokan tudjuk, hogy nagyon lassan kerülnek az új kártevők az adatbázisába. De ezt is leírtam párszor... Ha nem hiszed el, te bajod. Legalább futtass néha MBAM teljes vizsgálatot, vagy néha ESET online scan-t. Utóbbi irtott már le pár dolgot a gépemről...

Ja, és az avast! bugjairól szóló érvemre se reflektáltál.. :D:D

2010. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

Én ilyen bugokat sosem tapasztaltam az avastnál,mellesleg belinkeltem már néhány google keresést,amelyek bizonyítják,hogy ez más szoftverrel is előfordulhat:)Tehát reflektáltam.(reagáltam egyébként).Legtöbbször valószínűleg nem is a program hibája,hanem az oprendszeré.


A nod32-vel az a legnagyobb bajom,hogy fizetős.Aki crackelt vírusirtót használ,annak meg ugy kell...


A malwarebytes sosem talál semmit,sőt superantispyware és emsisoft antimalware sem az avast után nálam.Érdekes...


"Kit érdekelnek a vírusirtók feature-jei? Most őszintén? Nem az határozza meg a védelmet!" - innentől kezdve egyébként nincs értelme vitatkozni szerintem. - semmi más sem határozza meg,99%-ban ez a döntő


De mindegy,az avast rossz,mert lassan kerülnek bele az uj definiciók(igaz,hogy ált naponta kétszer is frissít),te ezt ugyan nem tudhatod,honnan is tudnád,de a Józsi,az tudja.Az igen!A fórumon is megmondta már többször is:D

2010. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Az avastnak egyébként a web védelem a legütősebb modulja,pont ez a legnagyobb érv mellette.
2010. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!