Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Illegális-e az Apple részéről...

Illegális-e az Apple részéről tranzakciókat végrehajtania a számlámról, miután töröltem a telefonból a bankkártyaadataimat?

Figyelt kérdés

Iphone 14-ről van szó.


Korábban vásároltam applikációkat telefonra, és megadtam a bankártyaadataimat. Nem akartam lementeni, és igyekeztem odafigyelni, amikor felajánlotta az elmentés lehetőségét, a telefonban mégis elmentésre került minden.


Aztán amikor automatikusan megvett appokat, ingyenes próbaverziók lejárta után, mert ugye le kell iratkozni azokról is, mert ugye automatikusan feliratkoztat az előfizetésre... Már ez is eléggé meredek, mert nem tudatosan, önszántamból iratkoztam rájuk fel, határozottan csak a próbaverzókra voltam kíváncsi... de mindegy...


Szóval prevencióból töröltem a kártyaadataimat, jelenleg sincs benne a telefonban, mégis ugyanúgy használja a számlámat, mintha hozzá lenne rendelve a kártyám. Továbra is tudok vásárolni, pedig határozottan töröltem mindent. Beállításokban nincs kártya hozzáadva, csupán a kártya hozzáadásának lehetőségét ajánlja fel, de továbbra is ugyanúgy működik, mint amikor meg voltak adva az adatok.


Az EP-nek talán inkább ezzel kéne foglalkozni, nem a flakonkupakok kényelmetlenné tételével, talán, nem tudom.



ma 12:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Pedig jelenleg csak kártya hozzááadásának lehetőségét ajánlja fel, illetve korábbi kártyák hozzáadását.
ma 14:17
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem terhel semmit, mert nincs mit. NINCS köztes út.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ha te mondod... Mégis sikerült megvennem egy appot, pedig vártam, hogy átírányít vagy valahogy feldobja, hogy adjam meg a kártyám.
ma 14:21
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
Hogyne pistike, hogyne.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jól van mátéka, miattam igazán nem kell befeszülnöd, de azért köszi
ma 14:27
 16/24 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem vagyok valami pro az előfizetések kezelésében, de szerintem az előfizetés lemondásának nem az a "üzemszerű" módja hogy törlöd a bankkártyádat
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az Apple tulajdonosok inkább örülnének hogy nem feszül annyira a pénztárcájuk..

Te valami renitens lehetsz.

ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem azért töröltem a kártyát, hogy lemondjam az előfizetést. Az előfizetésekről "leiratkoztam", a kártyát pedig a biztonság kedvéért töröltem, de továbbra is tudok vásárolni telón keresztül.
ma 15:06
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudsz.
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem unod még zsúrpubi?
ma 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!