Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Apple ID elfelejtett jelszó...

Apple ID elfelejtett jelszó beállítás?

Figyelt kérdés
Remélem valaki ért ehhez . Nemrégiben vettem új telefont és az istenért nem tudok bejelentkezni az Apple ID-ba mert egy olyan emailhez van kapcsolva a fiókom amihez elfelejtettem a jelszavam és sehogy sem tudok emlékeztetőt kérni:( próbáltam hogy egymás mellé tettem a kettőt és azt a kék karikát be scanneltem a másik telefonnal úgy sikerült volna mert annó az előzővel is sikerült de most valamiért hibát írt ki és már nem tudom azt hol lehet beállítani vagy megkeresni...Mit tudok ilyenkor csinálni? Ha másik emailel jelentkezek be akkor a bankkártyámat/előfizetéseket stb..ugyan ugy tudnám használni vagy ezt felejtsem el?

jún. 30. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Felhívod az Apple-t, és ha valahogy tudod igazolni, hogy a tiéd, akkor megoldják.
jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!