Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az lenne a kerdesem? Van ez...

Az lenne a kerdesem? Van ez az AnyDesk alkalmazas, letöltöttem a mobilra, töröltem,vagy ez igy keves?

Figyelt kérdés
Szerencsere időben eszbekaptam, de sajna majdnem csőbehuztak, es abba a hibaba estem,hogy ratettem az alkalmazast a mobilomra, de tóröltem mar, kell meg valahol valamit törölnöm? Köszönöm a valaszokat

#Anydesk alkalmazas #Lelekjelenlet
szept. 3. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem adtál meg azonosító adatokat, addig nem tudják melyik telefonra kell csatlakozni, így biztonságban vagy. Ha el is távolítottad, akkor szintén rendben vagy.
szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megadtál valakinek bármilyen kódot vagy letöltöttél valamit akkor azonnal kérj segítséget valakitöl a közeledben aki ért hozzá. De már most törölj le bármilyen alkalmzást amit nem ismersz fel és nem szoktál használni, és MINDENHOL változtass jelszót. Apámtól így loptak 500.000 forintot.
szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!