Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Z2U COM legális mennyire...

Z2U COM legális mennyire biztonságos Netflix fiókot venni örökre?

Figyelt kérdés

1500 Ft-ért is van és 2000 Ft-ért is vannak fiókok, és ha szerencséd van (mint az ismerősömnek) örökre ingyen használhatod.


Ő ajánlotta nekem mert ő is vett 2000 Ft-ért és működik neki, az a lényeg mindig 100%-s eladótól kell venni mert segít is.



júl. 20. 09:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet, hogy én vagyok a figyelmetlen, de én az oldalon olyat nem is látok, hogy örökös fiók...
júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek jobban járok Online filmes oldalakon, Kodi kiegészítőkön, Popcorn Time-n nézek filmeket ingyen?


Régen használtam Stremio-t is csak teljesen megújították és az összes torrent kiegészítőt törölték.

júl. 21. 13:23
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Előfizetsz Netflixre és kész, többet költesz cigire egy hónapban, mint az éves előfizetési díja.
júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg kifizetsz havi 2500 forintot Netflix-előfizetésre, azzal jársz a legjobban.
júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13 És ha nem tudok mindig előfizetni de vannak jó filmek, akkor hol nézem a filmeket?


Nem cigizek.

júl. 23. 12:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz összekuporgatni havonta 2500 forintot, akkor nem az a legnagyobb probléma, hogy hol nézz filmet.
júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!