Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Z2U COM legális mennyire...

Z2U COM legális mennyire biztonságos Netflix fiókot venni örökre?

Figyelt kérdés

1500 Ft-ért is van és 2000 Ft-ért is vannak fiókok, és ha szerencséd van (mint az ismerősömnek) örökre ingyen használhatod.


Ő ajánlotta nekem mert ő is vett 2000 Ft-ért és működik neki, az a lényeg mindig 100%-s eladótól kell venni mert segít is.



júl. 20. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Örökre"...
júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha megvesszed és sikered lesz akkor egyszer fizetsz és többet nem kell, van hogy 30 napig vagy 90 napig segít az eladó ha mégse működne amit meg vettél és add egy másikat és azzal már lehet hogy sikered lesz.


[link]



Ettől lehetnek Facebook és többi fiókom feltörései vagy zsarolóvírus támadás?


Mennyire lehet biztonságos ez az oldal?


Nekem ismerősöm ajánlotta mert ő itt vette magának.

júl. 20. 12:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Általában minden online szolgáltatás felhasználási szabályzata tiltja a felhasználói fiók 3. fél számára történő áruba bocsájtását.


2. Az oldal mögött tényleg létezik egy 2020-ban alapított cég:

[link]

de kínai tulajdonossal (aki egyben a titkár is):

[link] /officers


3. És eléggé lesújtó vélemények olvashatóak róluk:

- [link]

- [link]

- [link]


Én nem bíznék meg bennük.

júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Fel is törhetik ismerősöm Facebook fiókját is?

Vagy ilyen támadás nem szokott lenni fiók vásárlásnál vagy ingyenes fiók szerzésnél az interneten?

júl. 20. 13:30
 5/16 A kérdező kommentje:

Honnan szerzik az ilyen fiókokat?

Leget bennük vírus is?

júl. 20. 13:57
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet*
júl. 20. 14:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 Mivel törné fel? (gondolom) csak bejelentkezési adatokat adnak.

#5 Lopják


Tényleg azt hiszed, hogy egyszeri 2000Ft-ért megkapod a Netflixet örökre teljesen legálisan, ami egyébként előfizetéses szolgáltatás? A fiókokat vagy lopják vagy lopott bankkártya adatokkal fizetik ki.

júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ismerősöm már használja már egy ideje, előző fiókja nem sokáig bírta de benne volt a 30 napba és adott neki újat ajándékba.


De most kerestem és lehet venni Facebook fiókokat is.


Hát ez érdekes hogy a rendőrség hagyja ezeket.



Ti használnátok a helyembe?

Vagy miért nem használnátok?

júl. 20. 19:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ti használnátok a helyembe?"

Nem.


"Vagy miért nem használnátok?"

A #3-as hozzászólásomban már leírtam.


"Hát ez érdekes hogy a rendőrség hagyja ezeket."

Alapvetően az, hogy valaki egy másik féltől származó felhasználói fiókot - pláne ha ezen felhasználói fiók eredeti tulajdonosa ebbe beleegyezett - árusít egy harmadik félnek nem bűncselekmény. A szolgáltató szempontjából - aki meg akarja előzni az ebből származó esetleges problémákat - szerződésszegés, de az pusztán a felhasználási feltételek értelmében a szolgáltatásból való kizárással jár.

júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké, értem én, hogy van a sóherségnek az a fokozata, amikor havi 2500 forintért inkább kockáztatnál bármit, de néha azért egy kicsit gondolkodhatnál, mielőtt vakon elhiszel bármit csak azért, mert aszonták.


Tudod, attól, hogy "valaki azt mondta", hogy egyszer kipengetsz 2000 forintot, és kapsz egy örökös Netflix-előfizetést, az attól még nem lesz igaz. A szép az, hogy te magad cáfolod meg a felhozott példákkal, de még így sem esik le. Szerinted miért csak 30, vagy 90 nap garanciát vállal az illető? Mert ezek szabálytalanul megszerzett fiókok, amiket bármikor lekapcsolhatnak. Mint ahogy haverod fiókját is lekapcsolták. Csak ha nincs szerencséd, 30 nap után kapcsolják le, és akkor a kedves és készséges eladó azt fogja mondani, hogy "ez van, így jártál, vegyél újat".


"Ettől lehetnek Facebook és többi fiókom feltörései vagy zsarolóvírus támadás?"

Kevered a szezont a fazonnal. Ez csak egy azonosító, nem egy szoftver, ezáltal vírust sem tartalmazhat.


"De most kerestem és lehet venni Facebook fiókokat is."

Na, annak aztán végképp sok értelme van. Nem tudom, az megvan-e, hogy a Facebook regisztráció ingyenes?...


"Hát ez érdekes hogy a rendőrség hagyja ezeket."

Tekintve, hogy nem minősül önmagában bűncselekménynek, csak úgy a rendőrök nem fognak önként elkezdeni fellépni ezek ellen. A szolgáltató perelhetne szerződésszegésért, és károkozásért, de sokkal egyszerűbb lekapcsolni azokat a fiókokat, mintsem bíróságra rohangálni azért, mert valaki 2500 forint bevételkiesést okozott.

Ettől függetlenül nem tartom lehetetlennek, hogy egy-egy ilyen "kereskedő" előbb vagy utóbb ne üsse meg a bokáját.


"Ti használnátok a helyembe?"

Nem vagyok a helyedbeN, de én semmiképp nem használnám.


"Vagy miért nem használnátok?"

Mert nem szeretném támogatni a feketekereskedelmet, nem szívesen mennék bele illegális üzletekbe, és egyébként is: 2500 forintról van szó havi szinten...

júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!