Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szevasztok urak, úrhölgyek és...

Szevasztok urak, úrhölgyek és mindenki más. Valaki tud érdemi választ adni arra, hogy facebookon hogyan lehet az ismerősöm egy profil amelyet soha nem jelöltem be és soha nem jelöltem vissza? A családban többeknek is ismerőse, senki nem ismeri.

Figyelt kérdés
júl. 3. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán fel vannak törve a fiókok, mindenki változtasson jelszót, lehetőleg az email-címét is.
júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 nemet is változtasson mindenki, biztos ami biztos?


Kérdező: jó eséllyel lenyúlták az egyik ismerősöd profilját, aztán nevet meg profilképet váltott. Nálam is volt ilyen, egyszercsak a családi csetben megjelent egy ismeretlen, de rendesen névvel és profilképpel, néztük, hogy mi a fax. Írtunk neki, hogy honnan a fenéből szerezte meg a fiókot, persze nem válaszolt. Fun fact: a Facebook vastagon leszarta, a családtag végül újraregisztrált.

júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval jó eséllyel nem a ti fiókotokban babráltak, persze egy jelszócsere soha nem árthat.
júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Igaz, adtam zöldet :)
júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"változtasson jelszót, lehetőleg az email-címét is"

El nem tudom képzelni, hogy aki email cím változtatást javasol, az hány éves, és hol él. Nekem az Özönvíz óta ugyanaz az email címem. Minden ügyfelem megszokta már, és ahová csak regisztrálni kellett, ott mind ez a cím van megadva. Nyilván nem fogom megváltoztatni. Mert a nevem. Meg a domain is a nevem. Ez egy brand. [És nyilván a jelszó 12 karakteres, kis és nagybetű is van benne, meg szám, meg speciális karakter.]

júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban félreérthető, bocs, az email-cím jelszavára gondoltam. De ennek a kérdés szempontjából nincs jelentősége, mint kiderült.
júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!