Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook-on van egy kamuprofil...

Facebook-on van egy kamuprofilom és egy igazi. A kamut arra használom, hogy olyan kérdéseket teszek fel különböző csoportokban, amiket névvel nem szívesen tennék fel. Hogyan deríthető ki a kamu profil igazi személyazonossága?

Figyelt kérdés
Amúgy nem kell rosszra gondolni, csak nagyon zárkózott vagyok, nem szívesen mutatom meg magamat. Egyébként udvariasan írok mindig és nem bántok senkit. Ismerőseim is vannak, mert egy rakás idegen simán visszaigazolt, amikor bejelöltem. A profilképem egy olyan oldalról van, ami nem létező arcokat generál netes képekből.
2020. dec. 31. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem teszel róla, hogy kiderítsék, nem fogják. Ne adj meg személyes adatokat stb. Persze még így is lehet, hogy a Facebook feldob a valós profilodon lévő ismerőseidnek és fordítva, de kétlem, hogy gyanakodnának ha ez meg is történik. Miért is tennék?
2020. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látszólag semmi kapcsolat nincs közöttünk. Nem vagyunk ismerősök és nincsenek közös ismerőseink. Annyi, hogy több csoportban is benne vagyunk mindketten (Jézus, mintha hasadt személyiségem lenne, úgy hangzik... 😅😅😅). De ezek nagy csoportok.
2020. dec. 31. 14:12
 3/3 anonim válasza:
68%

Szia!

Én úgy gondolom, hogyha nem adsz meg semmilyen személyes adatot, és nem jelölsz be vagy fogadsz el a való életből ismerőst akkor kétlem, hogy bárki is rájönne a valós kilétedre.

2021. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!