Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hacker támadás áldzata lettem,...

Csongesz96 kérdése:

Hacker támadás áldzata lettem, feltörték a facebookom, de teljesmértékben kizártak. Hogyan szerezhetem vissza a profilom?

Figyelt kérdés

Sajnos valaki feltörte a fiókom és nem csak a jelszavamat de az elsődleges e-mail címemet is lecserélte. és mikor új jelszót szeretnék kérni akkor a hacker kapja meg az új jelszó készítő linket, szerencsére sikerült deaktivizálni a profilom így nem élhet vele vissza. Tudom, hogy egyszerűb lenne elfelejteni és új profilt készíteni, de 10 évnyi emlékek és olyan képek is fent vannak amik sehol máshol nincsenek és igazából ezekért volna fontos.


Facebooktól azt a választ kaptam, hogy ők azt látják, hogy már nem áll fenn az említett probléma, de ha én nme így gondolom akkor válaszoljak, de a válaszomra nem adnak élet jelet. Mit tehetek?



2020. márc. 15. 20:24
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Elfelejtett jelszó kéréssel élhetsz, amit mondjuk mobilszámra aktiválókóddal esetleg...

Igazából 1,5 éve nem vagyok az oldalon, de érdemes mentést eszközölni rendszeresen, illetve nem ott élni az életet, mert mint látszik; egyik napról a másikra vége lehet.


Régen a "jelszóemlékeztető", visszajutás segítő inkább felhozott pár oldalnyi kérdést, mint pl. ad 4 képet és választanod kell, hogy az adott névhez melyik kép illik. Ez akkor szívás, ha nem arckép van ott.

2020. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért nincs facebookom.Bármelyik kezdő hacker fel

tudja törni,akárcsak a felhőket.

2020. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
húúú kedves előző ezt melyik sorozatban láttad ? csi maimi vagy gyilkos elmék tudod amit ott mutatnak az nem mind valóság.
2020. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!