Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a facebookom,...

Feltörték a facebookom, hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
Valaki feltörte az egyik családtagom facebook profilját. A jelszó mellett az e-mail címet is megváltoztatták mire észre vettük. Vissza lehet szerezni valahogyan? (telefonszám nem volt megadva, az nem játszik)

2023. aug. 12. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
2023. aug. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hosszúhajú válasza:
37%
nálam ugyanez van. nem is látni a teljes emil címet hogy ki változtatta meg hogy legalább tudjam. most egy hekkert kértem meg itt a gyakorin, hogy segítsen, de még nem jelentkezett.
2023. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Könnyű jelszavatok volt és nem használtátok a kétlépcsős azonosítást, ez lehetett a probléma.
2023. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú válasza:
ja, ez volt, naiv voltam,.
2023. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

#3 Haveromnak mindenhol más a jelszava, 15 karakter minimum, kis-nagybetűk, számok, jelek, stb. Kétlépcsős azonosítás bekapcsolva. A favebookja felett mégis elveszítette az uralmat. Éppen messengerezett, egyszer csak kidobta, hogy "lejárt a munkamenet" és utána nem működött a jelszava. Pár perccel későb már az email címére is azt írta ki, hogy nem létezik ilyen fiók. Közben a facebook profil él, létezik, csak éppen ő maga nem fér hozzá....



másik eset, amikor a facebook bugjai miatt te magad zárod ki magad, mert hiába várod a kétlépcsős azonosításhoz a kódot....

2023. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!