Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lányok, nem vagytok szégyenlősek?

Lányok, nem vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Úszás után le szoktátok venni a fürdőruhát a zuhanyzóban? Nem zavar hogy látnak meztelen? Kort írjatok

2018. jan. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretnél kukkolni mi?

Ki látná őket, csak egymást látják.

2018. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem zavar.


25/L

2018. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahová most járok, ott egybe van a férfi és női öltöző, így végig öltözőkabinok vannak. Bevallom jobban szeretem azt ahol külön van a két nem. Én nem bánom, ha más lányok/nők előtt kell átöltözni, viszont kényelmesebb, hogy a cuccom előttem van a szekrényben és nem kell minden magammal bevinni az öltözőfülkébe. Zuhanyzáskor meg megint kellemetlen, hogy nem vehetem le a fürdőruhát, mert a szárazat ott nem tudom felvenni, ha csak egy törülközőt csavarok magamra, akkor az meg megint kínos, míg elmegyek a ruháimért a sok pasi előtt.

25N

2018. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem zavart mai napig zavar.
2018. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tavaly kezdtem úszni járni az anyukámmal. Akkor még nem mertem magamtól levetkőzni a zuhanyozóban, mert szégyenlős voltam. De egybe részes az úszóruhám és anyu nem engedte, hogy abban zuhanyozzak, mert nem lehet benne rendesen fürdeni. Muszáj volt levetkőznöm, de már nem bánom, mert szép lassanként elmúlt a szégyenlősségem. Így sokkal jobb, hogy nem félek meztelenül lenni és nem zavar, ha úgy látnak a zuhanyozóban. (14/L)
2018. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!