Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit csináljak az uszodában,...

Mit csináljak az uszodában, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Régebben úsztam, de mivel híztam az úszás is nehezen megy. Azt szeretném kérdezni, hogy mit kellene csinálnom? Egy órán keresztül kifulladásig úszni? Tanácsokat szívesen fogadnék. Köszönöm
2014. febr. 21. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az úszás inkább izmosít, mint zsírt éget.
2014. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az első hozzászólás hülyeség! A válaszoló egyértelműen nincs tisztában az emberi anyagcsere folyamataival.

Egy óra tempós úszás rengeteg energiát felhasznál.

Lényeg, hogy ne állj meg, ússzál egy órát, megállás nélkül, a leggyorsabb tempóban ahogy csak tudsz. Ha nem egy elsőre, az sem baj, majd idővel eléred azt a kondíciót is. Fonos, hogy menj rendszeresen.

És persze diéta. Gyorsan le fognak menni a kilók! Ugyanígy voltam vele.

Ha van szauna, akkor azt se félj használni.

2014. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is sokat segített 1 óra intenzív úszásnál nem kell több, megállás nélkül. Ha mellé a kajád is rendben van akkor tuti a fogyás.
2014. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, a kisebb medencében szívesen kergetlek, és ha elkaplak, beledoblak a vízbe. Garantált fogyás.
2014. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!