Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Segítség kéne az úszáshoz! A...

Segítség kéne az úszáshoz! A suliban úszunk és nem szeretek, hogy szeressem meg?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy megszeressem? vagy lógjak mindig?

2013. szept. 17. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra hogy betonon is futhatnál coopert 40 fokban, mint a legtöbb középiskolás szeptemberben és májusban, te meg ott pancsizol kedvedre.
2013. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző: elolvastam a válaszodat, majd nézegettem a többi kérdést. Gondolkodom, hogy de jó, tényleg, nem kell majálison 40 fokban coopert futni. Még párszor átfutott az agyamon ez, majd rájöttem, hogy ennék semmi értelme, aztán visszajöttem. Kicsit összekeverte az agyam a szavakat. :D Na jóéjt.
2013. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első jól fogta meg a probléma lényegét.
2013. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megszerettetem veled. :D gyere velem uszodába, én majd finoman dobálgatlak a vízben, jól "megfürdetlek", jókat nevetsz közben, biztosan meg fogod szeretni.
2013. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kevin te vagy az?
2013. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anonymus1986 válasza:
vegyél úszógumit
2013. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!