Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Esőben hogy kell futni? Tanácsos?

Esőben hogy kell futni? Tanácsos?

Figyelt kérdés
Szakadó esőre gondolok, nem csepergésre. Esőköpeny? Vagy úgy ahogy máskor?

2013. júl. 15. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mr.olymipára kész7ülsz, kihagyhadsz egy futást..-.-"
2013. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esőben úgy kell futni, hogy minél előbb tető alá érj.
2013. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a pocsolyákat ki kell kerülni
2013. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha rendszeresen futsz, akkor kihagyhatod épp azt az alkalmat. Másrészt ha akarsz, akkor fuss, hisz kifogást mindig lehet találni. Vagy túl meleg van, vagy fúj a szél, túl korán, túl késő, bla-bal.

Én esőben sem veszek fel "esőruhát" mert 4-5 km után nem fázom, másrészt úgyis folyik rólam a víz. Kerüld a pamut cuccokat, inkább futógatya és póló, mert megszívja magát a ruha vízzel és nehéz mint a szivacs. Engem csak a vizes cipőm zavar egy kicsit, más nem.

Szóval hajrá!

2013. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán futottam én is esőben, hóban. Nem lesz semmi bajod, közben nem azzal foglalkozol, utána meg úgyis lezuhanyzol.
2013. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Makoscsiga ***** válasza:
100%
Rohad egyszerű, csak kimész és futsz. Mindenféle protektív ruházat felesleges, mert gyátol a mozgásban, meg amúgy is vizes leszel, arról nem is beszélve, hogy egy esőkabi alatt milyen iszonyatosan be lehet fülledni, pláne nyáron. Nyugodtan fuss, hazaérve azért vegyél egy zuhanyt. (meg érdemesebb ócskább cipőben menni, ha van)
2013. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!