Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a jó az úszásban? Miért...

Mi a jó az úszásban? Miért szeretik az emberek?

Figyelt kérdés

Nem tudok úszni még,szeretném tudni,hogy mi jó az úszásban.Aki nem tud úszni,az is leírhatja,hogy miért nem és miért nem szeretne megtanulni úszni,vagy ha meg akar,akkor miért.

A válaszokat előre is köszönöm.


2009. okt. 12. 16:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretek uszni:)..bár elég béna vagyok:D és ugy szeretek hogy a fejem benn van a vizben:)
2009. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én is imádok úszni, olyan felszabadultságot érzek közben :) Főleg, ha csak lebegek a vízben, vagy bukfencezek, víz alatt úszok. Annyira imádom a vizet!! Bármit megtehetek benne, nem esek le a földre :) Imádok fejest ugrani is. Én el se tudok süllyedni, max ha függőlegesen lebegek a vízben. Viszont simán el tudok aludni úgy, hogy a fejem alá teszem a kezemet és kinyújtom a lábamat :) Nyílt víznél vigyázni kell, hogy el ne sodródjak nagyon messzire :)

Egyedül amit utálok az az, hogyha az orromba megy a víz...

2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az úszás nagyon jó állóképességi edzés.
2009. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Felfrissülsz és hihetetlen módon fejlődik a légzésed és az erőnléted, jót tesz az arcbőrnek!!


Izmosodsz tőle úgy hogy észre sem veszed hogy kimerülnél csak azt hogy megéhezel!!


Nagyon jót tesz a keringésnek és az idegrendszernek!!

2009. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
erősődsz...? pár kérdéssel odébb pont azt válaszolta vki h az úszástól nem lehet izmosodni igazán...legalábbis nem túl észrevehetően...most akkor meik igaz? =)
2009. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én azt veszem észre, hogy szépen lassan erősödik tőle az ember=)

Amúgy én is imádok úszni, hetente 6-7 szer is járok edzésre. A vízben jó lenni, főleg ha pillangót úszol (*)

Mintha repülnék...:D

2009. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
mert minden izmot megmozgat, jó a testnek és a léknek.
2010. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nem faraszto, nem kell annyira figyelj, hogy hogy csinalod (egy ido utan) es igy kozben lehet gondolkozni.
2010. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Imádom a vizet.:) Nekem senki sem tanította..csak néztem ahogy csinálják, és az első alkalommal már simán ment, anyukám is mindig delfincinek hív.:DDDD
2010. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
imádok úszni:) suliközbe sulis edzések, nyáron strand! imádom!! 8éve uszok ! :) kedvenc sportom :)
2010. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!