Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha járnék úszni hetente...

Ha járnék úszni hetente 2-3-szor 1 órát akkor vállasodnék, vagy egyáltalán látszódna valami rajtam? és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
régebben jártam úszni csak most magamba szeretnék nem pedig tanárral sportként mert akkor erőltetettnek és muszájnak érezném és akkor elmegy tőle a kedvem!! így vok minden sportal!!!
2009. szept. 1. 21:53
 1/6 anonim válasza:

hy!


igen,látszana rajtad, ez szinte biztos, hogy mennyi idő után az egy jó kérdés, alkat függő, de sztem 1-2 hónap alatt tuti meg lenne a hatás...

2009. szept. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2009. szept. 4. 17:34
 3/6 anonim válasza:
Hát szerintem inkább év, évek kérdése nekem legalábbis az volt, de mindenképp megérte. és ráadásul még egészséges is!:)
2009. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én 3 hónapig úsztam minden nap és nagyon meg látszik.
2009. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia!barátnőm heti egyszer jár úszni ritkán ki is hagyja és van egy ing ami kicsit lötyögött a kezén most pedig feszül rajt mivel izmosodott.én is járni fogok,és csak tanácsolni tudom hogy menj!!
2009. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 8 éve úszok heti 3x és a tesom mindig azt mondja rám h terminátor alkatom van-.- egyébként igaza van egy kicsit mert tényleg megvállasodtam és a hátam is tök izom:Smár megszoktam(am lány vagyok azért zavar:D)
2010. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!