Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek érdemes meg 17...

Szerintetek érdemes meg 17 évesen elkezdeni úszni aztán meg versenyeken is részt venni?

Figyelt kérdés
Nem rég töltöttem be a 17-et és rájöttem arra,hogy szeretnék úszni.Eddig küzdösportokat csinaltam ahol tehetséges voltam és elakartak küldeni versenyre de én nem akartam szét veretni magamat ezért befejeztem már lassan egy éve.Eddig csak hobbi szinten úsztam (mellúszás) ami kevés és most szeretnek belépni egy csoportba ahol megtanitának és aztán ha jó vagyok versenyre menni.Tudom,hogy már nem lehetek europa bajnok vagy világ bajnok de szeretnék majd versenyezni ha jól tudok már úszni és szeretnék nyerni majd valamiben.Szerintetek érdemes ?
2012. júl. 23. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Versenyszerűen én tuti nem úsznék, de ha neked ez az álmod akkor hajrá :) Csak ne keseredj el, ha a 10-12 évesek elvernek, sokan 3-4 éves koruk óta csinálják már ezt a sportot.
2012. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze hogy érdemes!

versenyszerűen nem tudom, de komolyan úszni mindenképpen érdemes, jó sport

2012. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!