Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen medencét érdemes venni...

Milyen medencét érdemes venni viszonylag olcsón, ami elég nagy 2 felnőttnek?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 méter átmérőjű,és min. 1 méter magasra gondoltam. Milyen üzletekbe találok ilyet?

2012. júl. 5. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh... nem tudom hogy nézegetted e de a nagyobb medencék ára már a csillagokig ér.Minimum 15ezer feleti árról indulnak a kisgyerekmedencénél nagyobbak.Mi tavaly vettünk kb olyant amire te gondolsz 25.000 FT környékén.De ez tényleg olyan hogy csak beleülsz és a meleg ellen jó.Úszni viszont nem lehet benne.Hogy ha olyant akartak amiben úszni is lehet akkor az az ár már 50-100ezret is eléri.Egyébként ahol érdemes megnézni az a Baumax,Metro,Praktiker,Kika és még ilyen félékbe.Nos talán olcsóbban a Tesco-ba láttam.(Nem tudom mennyire megbízható)
2012. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!