Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pontosan milyen felszereles...

Pontosan milyen felszereles kell buvarkodashoz erdemes szet et venni vagy erdemesebb egyessevel osszevalogatni a felszerelest?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 19:33
 1/7 teszterka válasza:
nekem apránként jött össze a cuccom
2012. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érdemesebb külön megvenni
2012. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apránként érdemes, de előtte mindenképpen próbáld ki oktatónál, hogy eggyáltalán tetszik-e. Érdemes először csak bérelni.


Az én oktatóm pl. ingyen adta a cuccot amikor tanultam, de lassan szerintem megveszem a saját felszerelésem is, persze a segítségével. :)

2012. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Pl. csak egy normális nyomáscsökkentő (ami a levegőt a palackból a szádba vezeti) 100 ezer forint körül van. És akkor még sehol sem vagy. 300 ezernél olcsóbban biztos hagy nem jössz ki a felszereléssel, és ezt ahogy egyre jobban haladsz, egyre méllyebbre merülsz, csak több lesz. És persze ezeken nem érdemes spórolni, mert az életed múlik rajtuk.

Ha pedig megveszed az egész cuccot, és mégsem tetszik az egész, akkor kidobtál egy rakás pénzt.

2012. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dancsi26 válasza:
Mi nem tetszhet esetleg egy reduktoron vagy egy jacketen például? Ha esetleg az jó minőségű drágább felszerelés is netán. Szemüveg, békaláb, búvárruhán gondolom a komfort érzet/hatásfok. Érdekel mert énis most vásárlom a felszereléseket apránként.
2012. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magára a búvárkodásra gondoltam hogy benne van a pakliban, hogy a tanfolyam során esetleg rájön, hogy mégsem neki való. Ha pedig megvette a drága cuccokat úgy, hogy kidobott egy rakás pénzt, az nem túl kellemes
2012. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dancsi26 válasza:
Jah jó félreértettem, ez a veszély nem fenyeget, alig várom már hogy mehessek a cuccaimba. :)
2012. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!