Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok egy 12 éves lánynak aki a mellet tanulni is szeretne?

Figyelt kérdés
6 évet Úsztam verseny szerűen de nagyon fárasztó volt és a tanulásban is gátolt. Valami olyan sport kéne ami mellet tanulni is van időm. Magas vagyok és a gerinc ferdülés meg előzést szeretném meg gátolni köszi hogy ha írtál

2012. máj. 28. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt kell eldöntened,hogy hobby szinten akarsz sportolni,vagy versenyszerűen? Mert akár az úszást is folytathatod,de nem versenyszerűen,hanem csak mondjuk hetente 2x. Ez minden sportra igaz.
2012. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sze rin tem meg még ne spor tolj, ha nem tan ul ás mer bu ta ma radsz
2012. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de gerinc ferdülést is kaphatok ha nem sportolok
2012. máj. 28. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
ge ci rinc fer dü lés me ge lőz zés ét akk a rod meg gá tol ni?
2012. máj. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen
2012. máj. 29. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Akk ornecsi náljse mmit, mert ha a gerincferdülésmegelőzésétakarodmeggátolniakkorpontgerincferdüléstakarsz
2012. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
attól függ egyáltalán milyen ág vonz.. inkább a labdasportok vagy a tánc félék:) én sport aerobikozok és nagyon szeretem :) ezt nem muszáj verseny szerűen űznöd :D de én heti 5-6 edzésem van és mellette meg van a 4.5-ös átlagom és mellette ugyan úgy szórakozni is járok:) jól be kell osztanod az időd és akkor menni fog a tanulás közbe a sport is ;)
2012. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen gerincferdüléses probléma esetén az orvost érdemes megkérdezni, ajánl-e sportot és milyet!
2012. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi ez jó ötlet
2012. jún. 15. 20:59
 10/10 Rádai Réka válasza:

Mintha csak engem írtál volna le:)

Kezdj el kajakozni , gerincferdülés megelőzésére nagyon jó.

2018. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!