Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Cigány fenekest lehet-e...

Cigány fenekest lehet-e használni legálisan?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor, milyen büntetést lehet kapni érte, ha észre venne a halőr? Értelmes válaszokat várok.
2012. márc. 5. 14:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ezt a kifejezést még nem hallottam, de ha elmagyarázod, akkor meg tudom mondani :)
2012. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
cigány fenekes?? LooL mi ez? :DDD
2012. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Az nem az, mikor kampók vannak rajta - és a "simán" (vagy jég alatt) pihenő halakba belerántják?

Valami ilyesmiről hallottam.


Ne a halőr miatt ne használd, hanem mert egy undorító szemét dolog.

2012. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Ez az a módszer tudtommal:


[link]

2012. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 gomzoli ***** válasza:
63%

Nem szabad, sőt bűncselekmény. Szakadjon le annak a keze, aki ilyet csinál!

Ha elkapnak, rendőrt hívnak, és feljelentenek tiltott módszerrel való orvhalászatért, és állatkínzásért. Ha megfigyelted, ez 3 különböző dolog az egyben!

2012. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 gomzoli ***** válasza:
De azt kívánom annak, akit ilyennel elkapnak, hogy olyan helyszíni eljárásban részesüljön, hogy ne a kapitányságra vigyék utána, hanem a baleseti ambulanciára, életmentő műtétre!
2012. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A cigány fenekes lényegében egy hosszú damil (5m), van rajta egy ólom, horog, csali. Valahova ki kell kötni a végét és a szereléket meg bedobni a vízbe, majd egy nap múlva megnézni van e rajta vmi. Ez a cigány fenekes, nem akartam állatot kínozni meg orvhorgászni, bűncselekményezni. Még mielőtt keresztre lennék feszítve. Egyébként az az ember sem normális aki egy halért, kórházba akar juttatni egy másik ember társát. Gratulálok az életszemléletedhez, boldog ember lehetsz.
2012. márc. 6. 08:34
 8/31 A kérdező kommentje:
Tehát lényegében mintha fenekezne vki...
2012. márc. 6. 08:48
 9/31 skl91 válasza:
51%
azt nem értem, hogy vannak emberek, akiknek fogalmuk nincs arról, mi az a cigányfenekes, és ahelyett, h azt írná, hogy bocs, nem hallottam még erről, nem tudok hozzászólni a dologhoz, elkezdi ugatni az okosságait a gereblyéről, meg az állatkínzásról meg helyszíni bírságról, csak azért, mert szerepel benne a cigány" kifejezés
2012. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 skl91 válasza:
véleményem szerint jelen esetben a cigány szó most nem gyilkolást, kinzást meg bűntényt jelent, hanem az anyagi helyzetre próbál mutatni, hogy nincs pénz botra és csak zsineggel horgászik vki, BOT NÉLKÜL
2012. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!