Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet fogyni az aquafitnesszel?

Lehet fogyni az aquafitnesszel?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább formálódni...narancsbőr ellen, háj ellen...
2009. jan. 14. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan hatékonyabb a kilók ellen mint az úszás, de én csak kiegészítő edzésnek javasolnám. Inkább dinamikusabb mozgásformát válassz, ha fogyni akarsz. Pl: Aerobic, biciklizés, ugrálókötelezés, squash. A lényeg a dinamika ha a zsírégetés és az alakformálás a cél. Sok sikert akármit is választasz!
2009. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb. 1,5 évig jártam rendszeresen, és formálódni, ahogy írod, a legjobb, amit valaha próbáltam. Olyan mélyizmokat is megmozgat, amiket talajon képtelenség (van többéves tapasztalaton más sportokkal is, ezért van összehasonlítási alapom). Ha annyi súlyfelesleged van, amivel kényelmetlen az ugrálás, futás, akkor kifejezetten neked találták ki. Én 20 kg-ot fogytam 1 év alatt, és a fogyásban is sokat segít, de ami szintén fontos: a zsír helyére izmot építhetsz vele, és nem fog lógni a bőröd. Ha csak kis súlyfelesleged van, akkor is nagyon hatékony, és előbb látod majd az eredményt. Mindenképpen próbáld ki, mert nemcsak az ember alakjának használ, hanem a lelkének is. Én mindig azt vettem észre, hogy kb. a 10. perctől mindenki vigyorog a medencében: egyszerűen stresszoldó a vízben tornázni.
2009. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!