Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lányok ti szeretitek az...

Lányok ti szeretitek az F1-et? Az, aki nem szereti ne írjon légyszi.

Figyelt kérdés

Én imádom, és borzasztóan bánt, amikor a Hungaroringen vannak, én pedig nem lehetek ott... :( Bár tv-ből sem rosszabb nézni..(L) 2008-tól folyamatosan nézem. El sem tudnám képzelni, h kihagynék egy futamot is...

Annyira a szívemhez nőtt!!!! Többen is mondják, h az nem lányoknak való...De hát kit érdekel. Nemde?

Van aki rendszeresen nézi? Ki a kedvenc? És miért?

Normális válaszokat kérek.

f1arena.hu


2010. máj. 18. 19:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Lehet h most ezt nme fogjátok elhinni de én 3-4 éves korom óta néztem az F1-t apával! Igazi Fanatikus idén lettem! Schumiért rajongom! Azért mert abban az emberben van kitartás akaraterő és ÖNBIZALOM!!! Nekem nincs nagyon ömbizalmam! Sajnos! De törekszem! Most voltam 5.-es és az osztálbl a lányok közül én vagyok csak F1 rajongó! Van 1-2 fiú aki szereti de az igazi fanatikus én vagyon! nme voltam mg sajonosa ringen de megfogattam ha törik ha szakad jövőre ott drukkolok Schuminak!


Kedvenc F1-es oldm: www.f1forum.co.hu


11/L

2010. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Szia:-)Én már 10 éve nézek meg minden futamot!!!Semmilyen programot nem tervezek a Forma-1-es hétvégékre:)Kimi volt a kedvencem (bár még mindig ő,mert követem a pályafutását),de mintha picit jobb lenne így nézni,hogy nem szurkolok senkinek.Mert Kiminek sem jött mindig,minden össze,ezért most nincs miért izgulni futam alatt,viszont,ha látok egy szép előzést,egy kipördülést,akkor látom értelmét a dolognak:)Én is apával kezdtem nézni és nagyon megimádtam:)És a lányoknak ugyanúgy való:)További jó szurkolást:)

Kitti, 18/L

2010. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kitti: Én pont amikor nem szurkoltam senkinek nagyon(az elmúlt 3 évben) akkor nekem unalmasabb volt, mint most, mert így izgulhatok a kedvencemért!
2010. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is nagyon imádom az F1-et. 2011-ben volt szerencsém kint lenni, és volt szerencsém egy autogrammot szerezni Sebastian Vetteltől. Azért szeretem, mert hangos, gyorsasággal teli, jó fejek vannak benne (bár, van aki nagyképű)!
2012. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!