Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lányok ti szeretitek az...

Lányok ti szeretitek az F1-et? Az, aki nem szereti ne írjon légyszi.

Figyelt kérdés

Én imádom, és borzasztóan bánt, amikor a Hungaroringen vannak, én pedig nem lehetek ott... :( Bár tv-ből sem rosszabb nézni..(L) 2008-tól folyamatosan nézem. El sem tudnám képzelni, h kihagynék egy futamot is...

Annyira a szívemhez nőtt!!!! Többen is mondják, h az nem lányoknak való...De hát kit érdekel. Nemde?

Van aki rendszeresen nézi? Ki a kedvenc? És miért?

Normális válaszokat kérek.

f1arena.hu


2010. máj. 18. 19:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


-20:21- Figyelj! Azért írtam ki, hogy az ne válaszoljon, aki nem szereti, mert van olyan értelmetlen ember, aki direkt" ideír,-közbe meg azt sem tudja miről van szó- hogy így,úgy F1.... :( Ezt már unom!! Ha csípelődni akarsz, akkor ne írj légyszíves.

De ennek ellenére köszönöm..!

2010. máj. 18. 23:30
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem,2007 óta. Tavaly volt szerencsém ki menni,és remélem idén is sikerül elmennem. A kedvencem: Alonso és Kubica :) Alons egyszer 1 fél méterre állt tőlem,Kubicával pedig kezet fogtam :)

És neked Kedves Kérdező? :)

2010. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos még nem volt szerencsém egyhez sem! :((

Hamilton a kedvencem, nagyon szeretem!!!! :)

Köszi a válaszokat.

2010. máj. 19. 15:13
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

20:16 :

Ja, ezt nem is tudtam :D

2010. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezdtem nézni, amikor a nagy csaták mentek még anno Shumacher és Villeneuve között, 1997-ben. Utóbbinak drukkoltam :) Aztán lassan megszerettem Schumachert is, ahogy megismertem, és azóta MS szurkoló vagyok. :)

Szimpatikus még Massa és Hamilton is.


A mostani futamok halál unalmasak, egyre rosszabb irányba megy az f1. Olyan futamot akarok látni, mint amilyen 2006 Brazília volt!! 24/L

2010. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Igen, igen , igen, egyenesen imádom :D ha futam van, elérhetetlen vagyok, tel kikapcsolva és csak a futamra koncentrálok :)) elég régóta nézem viszonylag, olyan 8-9 éve. Amióta Alonso is versenyzik, azóta ő a kedvencem, viszont elismerem, ha egy pilóta tehetséges, mint pl Vettel, annak ellenére, h nem igazán tartozik a kedvenceim közé. Bár egyre inkább kezdem őt megszeretni. Alonso mellett még Button, Trulli azok, akiket szeretek. Schumacherrel mindig ugy voltam, h felnéztem rá, elismertem, h jó versenyző, a legjobb, de ennek ellenére nem igazán csiptem :D Alonso ♥♥♥ :DD
2010. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

uccsó vagyok... nem lányoknak való, ez hülyeség, szerintem teljesen felesleges igy kategorizálni a sportokat, imádom a forma 1et, focit, a hokiról meg már ne is beszéljünk :DD

élőben sajna még nem voltam, de mki, aki már volt f1 versenyen , azt mondja, jobb a tv, ugy látsz is vmit :)) persze azért nagy álmom válna valóra, ha kijutnék egyre és találkoznék valamennyi pilótával :):P

2010. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Most miért nem lányoknak való??!!!! :O

LÁNYOKAT KÉRDEZTEM, de kösz a komikat a fiúknak is ....

2010. máj. 24. 13:59
 19/24 anonim ***** válasza:
egy unalmas délután,unatkoztam:) kapcsolgattam a TV-t, apukám kinnt nézte a nappaliban az F1et. behallotam a szobámba a kocsik 'zúgását'. odakapcsoltam énis az rtl-klubbra. Ahogy néztem a száguldó kocsikat, már több és több perce, arra lettem figyelmes hogy ez érdekel engem,és lekötött.A kommentár mondta hogy Fernando Alonso vezet.Ekkor én eldöntöttem hogy nézni fogom énis ezentúl, a forma1-et,és ennek (amikor még szinte aztsem tudtam hogy fiú -e vagy lány:DD...) a Fernando Alonsonak fogok szurkolni.És ez mind volt 5 éve. Azóta imádom a forma1-et egyetlen futamot/időmérőt se hagynék ki,teljes szívemből szeretem,tisztelem, Alonso-t!És az én nagy álmom hogy egyszer testközelből találkozhassak vele.akár egy pillanatigis..de ottlegyen.aholén:) <3forma1<3 hát ennyi az én kis történetem:))
2010. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt,hogy a 2007-es Európa Nagydíj volt,amikor Alonso éppen napozott,és nagyon vicces volt + nagyon ügyesnek tűnt,azóta szurkolok neki :)

Van egy csomó cuccom: táska,nyaklánc,poszter,zászló minden és tavaly kint is voltam a pályán,nagyon jó volt.

2010. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!