Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lányok ti szeretitek az...

Lányok ti szeretitek az F1-et? Az, aki nem szereti ne írjon légyszi.

Figyelt kérdés

Én imádom, és borzasztóan bánt, amikor a Hungaroringen vannak, én pedig nem lehetek ott... :( Bár tv-ből sem rosszabb nézni..(L) 2008-tól folyamatosan nézem. El sem tudnám képzelni, h kihagynék egy futamot is...

Annyira a szívemhez nőtt!!!! Többen is mondják, h az nem lányoknak való...De hát kit érdekel. Nemde?

Van aki rendszeresen nézi? Ki a kedvenc? És miért?

Normális válaszokat kérek.

f1arena.hu


2010. máj. 18. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem bár idén nem olyan jó mint eddig Lehet azért mert én eddig Kiminek szurkoltam és most nincs favoritom
2010. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de két barátnőm is odavan érte, mindig nézik :)
2010. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Nagyon nagyon..(L)

2 éve még Barrichelloval is talákoztam..nagyon nagy élmény volt..:)


Remélem idén újra elcsíphetek valakit! :)


A kedvencem Vettel mert igazán fiatal és roppant tehetséges ..sztem igaz a szóbeszéd h Ő az új Schumi bár talán jobb is lehet nála..:)


14/L

2010. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%

Én is szeretem, bár én már 8 éves korom óta nézem (kivéve pár évet). Schumi volt a kedvenc, sőőt most is nagyon szeretem, csak amikor volt az a pár év, amikor állandóan ő nyert semmi izgalom nem volt abbahagytam a forma1 nézést, úgyis tudtam mi lesz a vége így elment az élvezet. Aztán kiszállt és hallottam, hogy újra izgalmas lesz mert bevezettek új dolgokat. Onnantól állandóan nézem (ez volt talán 4 éve), azóta egyet se hagytam ki. Hamiltont szeretem, őt már azelőtt megszerettem, hogy elindult volna az első f1-es futamán (riportban ahogy nyilatkozott, az nagyon megfogott) Vettelt is rendkívül tehetségesnek tartom, neki is szurkolok. És Massa, csakhogy megmaradjon a régi ferraris mivoltom is:) (rengeteg ferraris cuccom van kocsiktól elkezdve sapkákon át, esernyők, bögrék stb..) Kifejezett favoritom most jelenleg nincs, élvezem bárki is nyer!:) Hajrá a legjobb!:)

Amúgy még én se voltam kinn a Hungaroringen:( pedig nagyon kivágyom oda, édesapám már többször is volt(egy céggel ment ki..), megígérte egyszer kivisz magával engem is:)

Jó forma1 nézést! És jó szurkolást mindenkinek!:)

19/L

2010. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem!!:D Én sem tudnék kihagyni egy futamot sem.. én azóta nézem amióta megjelent Alonso :) Még mikor a Minardinál volt akkor is ő volt a kedvencem és most is! :)

Azért, mert rendkívül tehetséges de komolyan. :) Van tehetsége és tapasztalata az F1-hez. Ha kell agresszív, ha kell visszafogott, ha kell taktikázik. :D Tehát nekem ő a tökéletes :)


16/L

2010. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
20:08-as vagyok azt még elfelejtettem írni, hogy szerintem hiba is megyünk ki a Hungaroringre onnan tuti biztos hogy semmit nem látsz az egészből..végülis jó élmény de inkább maradok a tv-nél :)
2010. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
63%
Eddig én is szerettem, rendszeresen néztem. Az abszolút kedvenc Kimi volt, majd mostanság Kubica. Idén nem néztem, nincs gusztusom Alonsot pirosban látni...
2010. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
20:08as dede, látod kivetítőkön ugyanazt amit a tvben is látsz:)
2010. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
89%

"Lányok ti szeretitek az F1-et? Az, aki nem szereti ne írjon légyszi."

Miért kérdezed meg hogy szeretik-e hogy ha csak "igen" választ fogadsz el?

Egyébként van lány ismerősöm aki szereti de több aki nem(csak hogy kicsit témánál maradjak)

2010. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
HAMILTON a legnagyobb:D amiota F1 be van, ő a kedvencem:D am sok csaj ismerősöm szereti a F1et. én meg amiota adják tvbe, azóta nézem, és imádom:D 17/f
2010. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!