Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Massa vagy Alonso a jobb? Miért?

Massa vagy Alonso a jobb? Miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 10:40
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
37%
szerintem alonso a jobb, és ezt szeretném tényekkel is alátámasztani, ha abban megtudunk egyezni, hogy a forma 1 közvetlen közelében tavékenykedőket elismerjük szakembereknek, akkor nem lesznek ellenvetések azzal kapcsolatban, amit most leírok, 1. is nézzük ugyebár mindketten a ferrariban /amit csak úgy zárójelben jegyzek meg, ki nem állhatok/ ülnek alonso évi fizetése kb 3 szorosa de lehet hogy többszöröse massáénak nos ugyebár ha én lennék a munkáltató, akkor nem fizetnék az egyiknek többször0÷sen többet, ha nem tartanám jobbnak, továbbá, amikor alonso a 2. vb címét szerezte, akkor schumi massával voltak a ferrariban és massa abban az évben igencsak kikapott schumitól, viszont alonso schumit is legyőzte, és még lehetne a sort folytatni...
2010. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
szerintem Alonso fejben mindenképpen jobb, Massa hajlamos befordulni, nyerhetne sokszor, de fejben niincs ott
2010. márc. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
53%
Egyértelműen Alonso. Massa mindig másodhegedűs volt és nem is lehetett volna első számú pilóta a csapatnál, mert ő nem vezető egyéniség.
2010. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
Alonso jobb,precizebb,figyelmesebb,jobban kihasznalja az autojat,(pl. Sepang,addig nyomta mig odafosott,de sajnos nem ért célba.) mint Massa.Massa nem elég erélyes és nem meri úgy taposni,de azért ő is jó.
2010. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az nem minden, hogy ki hogy meri taposni.

Én várok a véleményalkotással, mert jelenleg is Massa vezeti a VB-t. Azt hittem, hogy Raikkonen odaveri minden egyes futamon, amikor Ferraris lett, azt nem így történt.

Vannak mélypontjai a srácnak kétségtelen, de okozott már számomra meglepetést.

2010. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Alonso klasszisokkal jobb... Ezt idén is bizonyítja és egész pályafutása során bizonyította, hogy ő a mezőny egyik legnagyobb ásza(talán hamilton és vettel ér még fel vele, nameg schumi, de ő most nem mérvadó)
2010. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Fujjjjjjjjjjjjjj alonso!!!!!!

Minek jött a ferrarihoz?

Maradt volna a seggén a renaultnál!!!!

Az pont a nagy pofájának való!

MASSA FOREVER!!!!!

2010. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
hogy érted hogy nem mindegy hogy ki hogy meri taposni?nézd csak meg Hamilton mit csinált Kínában...agresszív volt taposta és mi volt az eredmény?...mindenkit lehagyott és szépen második lett...
2010. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ahogyan 97-ben is metörtént Alonsóval kanadában, hogy anyira erőltette a dolgot, h a végén nem maradt gumija. Szóval kell tudni taktikázni, és időmként spórolni az autóval. De ha nem érted miről beszélek, akkor itt egy videó, talán így világos lesz. http://www.youtube.com/watch?v=nRJwZu5Qqio
2010. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Bocsánat! A 97 2007 akart lenni.

Ja és időnként.

2010. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!