Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Massa vagy Alonso a jobb? Miért?

Massa vagy Alonso a jobb? Miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
ők 2-en a kedvenceim. de szerintem 1 kicsivel azért alonso jobb, hisz nem semmiért 2x-es vb győztes. hihetetlen agresszív, precíz, gyors. de ezek is mondhatni jellemzőek massára. nálam már massa is bizonyított, mert raikkönent nem 1x elverte.mmondjuk massa is 1x bv győztes lehetne. de ami késik nem múlik.
2010. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2010. márc. 13. 11:01
 3/23 anonim ***** válasza:
Idén kiderül!!! ;) ;) ;)
2010. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, de erre majd idén kapunk csak választ, amikor már a felénél tartunk.

Alapjában véve Alonsó lehetne a favorit, de Raikkonennél is ezt várták, amikor a csapattársa lett. Sokat tanult Massa az elmúlt években, és nem merném kijelenteni, hogy rosszabb lenne Alonsónál. Raikkonennek sikerült 2007-ben lassan behozni massát, és végül Ő lett a bajnok. Most Alonsón a sor, csak annyi a különbség, hogy Massa is kihagyott fél évet, aminek köszönhetően nem biztos, hogy 100%-os.


Szóval a fenti szófosásom lényege, hogy nem mernék fogadni ebben a kérdésben.

2010. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

igenigen nekemis ők ketten a favoritok, de Alonsot azért jobban szeretem:D

hát hogy ki a jobb.... nehéz kérdés mert mind2en nagyszerű pilóták,akik borzasztóan tehetségesek.

Én persze Alonso mellett tenném le a voksom mert számomra ő az a bizonyos 'legjobb'.

Demajd idén kiderül hogy ki is a jobb...

Abu Dhabiban megtudjuk a kérdésedre a választ :Dvagymár elötte...

2010. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF,de valahogy az az érzésem,nem sokáig lesznek jó viszonyban ők ketten.Nagyon hasonló a habitusuk:mindketten hirtelen haragúak,sértődékenyek,csak az első helyet tartják eredménynek,hajlamosak élesen bírálni a másikat (akár csapattársukat is) - a Ferrarinál amúgy is mindíg sarkallatos kérdés a "pilótasorrend".Ez előbb-utóbb feszültséget fog szülni,bármelyikük is legyen jobb pozícióban a VB cím hajszolása közben.

Ebből a szempontból talán Alonso a jobb.Massán jobban látszik,hogy a legapróbb dologokat is a szívére veszi és ez kihat a teljesítményére.

2010. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
79%
Massa jobb mert aki egy ilyen baleset után vissza tud térni és egy ilyen eredményt el tud érni... :) szóval szerintem Massa jobb.
2010. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Alonso jobb. MAssa ir jo,jó de még mennyire!!Ám Alo jobb
2010. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem Massa a jobb. Tavaly hajszál híján élte túl a hungaroring időmérőjét, most meg hajszállal maradt le a dobogó felső fokától. Szerintem Massa 200%-os!

Erről jut eszembe, van egy kedvenc videóm Massáról meg Alonsoról :)

http://www.youtube.com/watch?v=XWRvhA0YPgY

Massa mint egy kiskakas :)

2010. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Massa FOREVER:):):)
2010. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!